PPC specialista pro Google a Meta Ads – nabídka práce

Nabídka práce.

Marketingová agentura Next Vision se sídlem v Praze, která vytváří firemní weby a e-commerce sites, a stará se o online marketing, hledá do svého týmu PPC specialista pro Google a Meta Ads. Jedná se o plný či zkrácený úvazek s možností homeoffice 3x až 4 týdne. Očekávají zkušenosti se správou PPC reklam min. 1 rok, ochotu učit se novým věcem, pečlivost a analytické myšlení.

!!! Bohužel, tato pozice je už obsazena. Viz také další volné pracovní pozice, na kterých můžete působit ze své kanceláře či domova !!!

Další zajímavé nabídky, zaměřené výhradně pro ppc specialisty, najdete v této kategorii.

Náplň práce:

  • PPC reklama,
  • správa účtů u jednotlivých projektů,
  • sledovat cíle, rozpočty,
  • vzdělávaní v PPC reklamě.

Požadují:

  • zkušenost s PPC reklamou min. 1 rok,
  • znalost xml feedů,
  • znalost MKT nástrojů (GA, GTM, Tag assistant),
  • používat nástroj Meta/ Facebook Business Manager,
  • analytické uvažování,
  • smysl pro detail,
  • ochota učit se novým věcem.

Nabízejí:

  • homeoffice 3x až 4 týdně,
  • skvělé zázemí,
  • plný či zkrácený úvazek,
  • plat 40 až 80 000 Kč měsíčně na plný úvazek,
  • možný typ úvazku: ŽL, HPP nebo DPP,
  • podíl na zisku firmy,
  • vlastní projekty,
  • možnost publikovat články.

Nabídka je platná do 28.06.2023 nebo do smazání původního inzerátu.

Zaujala vás tato pracovní nabídka, ale nesplňujete nezbytné požadavky? Možná znáte někoho, pro koho by byla tato pracovní příležitost vyhovující. Doporučte mu tento inzerát.