Snadný přivýdělek aneb možnost stát se profesionálním tipařem

Logo stránky snadnyprivydelek.cz s nápisem recenze.

O tom, že lze přes internet vydělávat jako copywriter či influencer, vědí snad všichni. Vyplňování dotazníků a anket je také oblíbenou a nenáročnou metodou, jak získat přilepšení pro rodinný rozpočet. Existuje však mnoho dalších variant, jak si přivydělat prostřednictvím internetu. Jednou takovou je i stránka snadnyprivydelek.cz. Jak už z názvu domény vyplývá, mělo by jít o snadný přivýdělek. Je tomu ale skutečně tak? O co vlastně jde?

 

Něco o společnosti

Za projektem stojí pražská společnost INSIA S.p.A., kterou tvoří síť profesionálních pojišťovacích a hypotečních makléřů. Denně pečují o zákazníky v oblasti pojištění aut, majetku, života a penzí. Vedle pojištění zajišťují hypotéky a spotřebitelské úvěry.

Společnost funguje již od roku 1992, ale samotný projekt Snadný přivýdělek funguje jen pár měsíců.

 

O co jde?

Abyste si mohli začít přivydělávat se stránkou snadnyprivydelek.cz musíte se stát takzvaným tipařem.

Tipař je osoba, která se zaregistruje do jejich systému a dává tipy na lidi, kteří by mohli mít zájem o nějaké pojištění nebo hypotéku. Nemusí mít žádné vzdělání, praxi ani znalosti o pojistných produktech.

Náplní tipaře je tedy doporučovat produkty/ služby projektu Snadný přivýdělek a hledat vhodné osoby pro pojištění, hypoteční a spotřebitelské úvěry nebo další produkty na finančním trhu.

 

Jak funguje Snadný přívydělek?

 

Systém funguje v podstatě na principu affiliate marketingu

Jde o nejvýnosnější a nejzajímavější formu podnikání na internetu. Na toto téma jsem napsal už několik článků. Pokud vás tedy zajímá, o co jde, začněte zde. V článku najdete základní informace ohledně fungování tohoto byznysu.

Zde stručně vysvětlím, o co jde. Affiliate marketing je v podstatě způsob prodeje výrobků a služeb s využitím zprostředkovatele. Tím zprostředkovatelem se může stát kdokoliv, kdo má zájem si přivydělat.

Firma/ eshop namísto drahé a pravděpodobně neúčinné reklamy v televizi raději motivuje běžné lidi, aby jim za určitou finanční odměnu doporučili zájemce o jejich produkty/ služby.

 

Úkolem tipaře je tedy doporučit firmě nové zákazníky. Když jim někoho doporučí a dotyčná osoba využije jakýkoliv finanční produkt společnosti, dostává tipař provizi.

 

Pro koho je tento přivýdělek vhodný?

Působení ve Snadném přivýdělku se vyplatí hlavně těm, kteří mají řadu známých a jejichž sociální sítě zažívají poměrně hustý každodenní provoz.

Vyplnit jednoduchý registrační formulář, kterým si založíte profil, zvládnete za pár minut. Pak už je vlastně jen na vás, kolik času tipařské práci věnujete. Může to být hodina měsíčně, týdně nebo i všechny volné zimní večery.  To by pak v případě úspěchu znamenalo přivýdělek z kategorie velmi luxusních.

 

Co všechno můžete touto formou zprostředkovat svým přátelům a známým?

  • Autopojištění. Blíží se výročí nynější smlouvy, pojišťovna nemá připravenu zajímavou nabídku a vaši přátelé se vám na večírku svěřili, že nemají o povinném ručení jasno? Tak je doporučte!
  • Pojištění – majetkové, životní, ale i penzijní – INSIA, a.s. má se vším bohaté zkušenosti.
  • Spotřebitelský úvěr nebo rovnou hypotéka. Vlastní bydlení je přece snem každého z nás!

 

Registrační formulář je velmi krátký – a kromě základních kontaktních údajů bude zapotřebí vyplnit jen číslo bankovního konta, na který potom přijdou v pravidelných intervalech provize. Výška provize se odvíjí od vaší aktivity a úspěšnosti ve zprostředkování klientely. Základní věc, tedy registrace, je tedy vlastně otázkou několika málo minut.

 

Facebooková stránka pro více informací

Snadný přivýdělek má svou stránku i na sociálních sítích, konkrétně pak na Facebooku, kam můžete směřovat další dotazy. Stránka byla založena v březnu 2019 a má zatím zhruba osm set příznivců. Pro bližší informace můžete využít také infolinku – 245 003 111. Nebo vše rovnou zkusíte.

 

Po registraci už můžete začít doporučovat první potenciální zájemce o hypotéku nebo různorodou formu pojištění.

 

Pro to, abyste se aktivně účastnili systému, nemusíte mít ekonomické vzdělání nebo další znalosti o finančním trhu. Naopak, vy budete jen dohazovat kontakty, se kterými budou už dále pracovat pečlivě vybraní specialisté.

 

0,3 % zvýše úvěru, 10 % z roční pojistky u životního pojištění nebo 5 % u neživotního pojištění. Přesně tolik může činit vaše provize, pokud dojde k úspěšné dohodě. Peníze, respektive provizi, pak můžete mít vyplacenu jedině na bankovní účet – ten musí být vedený na vaše jméno u libovolné české banky.

 

Jak funguje Snadný přívydělek?

 

Další podmínkou je české občanství a zletilost, resp. způsobilost k právním úkonům. Nic víc není třeba, takže tento způsob přivýdělku může zkusit téměř každý.

 

Samozřejmě, tipař nemůže doporučovat jako potenciálního klienta sebe nebo kontakty ze státních úřadů, tedy zaměstnance škol, členy obecního zastupitelstva apod.  

 

Můj názor

Se stránkou snadnyprivydelek.cz nemám osobní zkušenosti, takže nemohu zaručit na 100%, že se jedná o seriózní společnost, která vyplácí provize. Snadný přivýdělek však rozhodně neprovozuje žádný nováček, protože firma Insia, sídlící v Praze 3 ve Vinohradské ulici, je na tuzemském trhu již od roku 1992, krátce tedy působila ještě v někdejším Československu. Tradice a dlouholeté zkušenosti jsou zárukou, že nejde o žádnou problematickou záležitost, která by skončila nevyplacenou provizí, nezodpovězenými dotazy a ve finále velkým zklamáním.

 

Za mírnou nevýhodu považuji nižší provize ve srovnání s konkurencí. Na trhu jsou společnosti, které vám za doporučení některých klientů nabídnou zajímavější provize.

Další nevýhodou mohou být skromné začátky, protože pokud nemáte mnoho kontaktů, nebude tento přivýdělek pro vás příliš vhodný. Pokud ale znáte řadu lidí – a troufáte si říci, že dobře – určitě nebude od věci je zapojit do hry.

 

Pár slov na závěr

Jak jsem již zmiňoval, osobní zkušenost s tímto výdělkem nemám, takže nemohu potvrdit, zda skutečně vyplatí slibované peníze na bankovní účet. Každopádně se nejedná o podvod, resp. o formu pyramidové hry, ale o seriózní možnost přivýdělku na internetu. Registrace je zdarma, neplatíte vstupné, měsíční, ani žádné skryté poplatky.

Pokud máte dostatečné množství kontaktů, případně víte o někom, kdo by měl v blízké budoucnosti zájem o hypotéku či pojištění můžete to vyzkoušet. Až tak snadný přivýdělek to ale zdaleka není.

 

Ještě zajímavější možnosti přivýdělku najdete v článku Pár ověřených tipů, jak si vydělat peníze na internetu. Momentálně se tam nachází 8 společností, které nabízejí možnost obohatit váš rozpočet.

 

Pokud jste v článku nenašli to, co jste hledali, zkuste si přečíst také diskusní fórum, tam možná najdete zajímavé informace k tématu.

Máte nějaké zkušenosti s portálem snadnyprivydelek.cz? Pokud ano, co říkáte na tento způsob výdělku na internetu? Budu rád, když se zapojíte do diskuse. Každého názoru si vážím, může to být inspirace nebo motivace pro ostatní čtenáře.

 

Našli jste v této recenzi zajímavé informace, které považujete za prospěšné? Pak se o ně podělte se svými známými a možná tak někomu pomůžete. Stačí, když článek budete sdílet nebo mu dáte like. Určitě doporučuji připojit se i k mé facebookové skupině, ve které neustále zveřejňuji novinky týkající se práce z domu a podnikání na internetu. Klikněte na líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte  „dostávat všechny příspěvky“.

 

Sdílejte:

Leave a Reply