Port Invest nabízí až 20% roční zhodnocení vaší investice

Logo portálu Port Invest.

Zhodnotit peníze, které by jinak postupně likvidovala inflace je cílem všech přemýšlivých investorů s volnými finančními prostředky. Možností je naštěstí poměrně dost a na své si dnes přijde každý – ať už jde o duchem velmi odvážného investora, jenž se nebojí rizikovějších projektů, které v dlouhodobém horizontu nabízejí zajímavé zhodnocení, nebo drobného střadatele, jemuž se více zamlouvá třeba stavební spoření nebo termínované vklady. A kde přesně mezi těmito dvěma mantinely najdeme Port Invest?

 

P2P platforma Port Invest nabízí zajímavý roční výnos

U každé investice je důležité vědět, čeho se přesně týká – mělo by jít o podnikatelský záměr, jenž bude fungovat dlouhodobě a zhodnotí vaše finance na maximum. Otázkou je pak také bezpečnost, protože víceméně každá nekrytá investice je už od počátku velkým rizikem.

Port Invest nabízí už při minimálním vkladu 12 500 Kč atraktivní roční výnosy. Tato P2P platforma funguje na principu takzvaných kolektivních půjček (tedy půjček mezi lidmi, a to bez prostředníka v podobě banky).

 

Stránka portinvest.cz nabízí možnost investovat výhodně a bez rizika.

 

Projekt odstartoval v roce 2017 a od té doby neustále roste. Jistě je to i díky popularitě P2P půjček, které jsou moderní alternativou bank a nebankovních společností.

 

Jde o krátkodobou investici se zajímavým výnosem. Kromě tzv. garance zpětného odkupu pro investory (tedy v podstatě jistoty, že neuděláte špatný obchod a nepřijdete z jakéhokoliv důvodu o své vložené prostředky) je tu průměrný roční výnos přes 20 %. Splatnost investice je v řádu měsíců, nejdelší interval v tomto případě činí čtvrt kalendářního roku.

 

Kdo může být investorem?

Pokud se chcete přidat, je zapotřebí splnit několik podmínek, z nichž většinu z nich určuje platná česká legislativa. Především je to plnoletost a prvotní minimální vklad v hodnotě 12 500 Kč.

Registrace je sama o sobě rychlá, potrvá jen několik málo minut. Efektivní správa osobního profilu a přehledné uživatelské rozhraní je jistě také plus, investování se obejde bez různých poplatků a omezení. P2P je totiž v principu o co největší svobodě nejen u investorů, ale také u těch, kteří si touto formou půjčují peníze.

Nemusíte být neustále na mailu, zvedat telefony nebo potvrzovat jednotlivé menší obchody. Stačí si stanovit kritéria, podle kterých budou půjčky schvalovány, a o vaši investici se pak postará pečlivě nakonfigurovaný počítačový automat. Detailní přehled v rámci osobního profilu zajistí, že budete mít vždy aktuální informace o svých financích.

 

Proč investovat s portálem Port Invest? Zde je pár výhod.

 

Investování do aukcí začíná již na 300 Kč

Celých 300 Kč v rámci jedné aukce o půjčku, přesně tolik činí nejnižší možný vklad. Ten nejvyšší dostupný je daleko velkorysejší a činí 28 100 Kč. Dá se tedy říci, že investoři mají dveře otevřené a mohou do projektu vložit i poměrně velký finanční obnos. Počet aukcí pro investici neomezují žádná pravidla, tudíž záleží jen na uvážení investorů.

 

 

Závazek, jenž je už po splatnosti?

Jak funguje P2P investiční příležitost?

Port Invest jej od vás zpětně odkoupí a bude pohledávku dále spravovat. Jinými slovy, pokud investujete do půjčky, kterou dlužník nebude splácet podle původně nastavených regulí, neznamená to, že byste měli o své peníze přijít nebo strávit několik let soudními jednáními s cílem obdržet dlužné prostředky.

 

Riziko této investice je tedy prakticky nulové a tato P2P platforma zaručuje, že i kdybyste vykročili špatným směrem, rozhodně nešlápnete naplno do kaluže plné bláta.

 

Port System s.r.o., provozovatel portálů portinvest.cz a portinvest.sk pak využije všechny síly k tomu, aby byla dlužná částka co nejdříve vymožena ve váš prospěch.

 

Podobná garance je dnes k vidění i u jiných evropských P2P platforem. Cíl je jediný, vyšší důvěryhodnost pro investování, protože mnoho lidí je před světem půjček velmi obezřetných, zvláště pokud nejde jen o několik korun či stokorun půjčených kolegovi z práce. S Port Invest ale všechny obavy rychle mizí, protože pokud existuje zmíněná garance, není důvod váhat.

 

Roční výnos až 24,33 % p. a. zní rozhodně velmi zajímavě. Oproti investicím, které nabízí zhodnocení „jen“ v řádu jednotek procent ročně, je Port Invest o poznání lákavější možností…

 

Spočítejte si svou investici zatím jen nezávazně

Interaktivní kalkulačka nabízí propočty, jak by mohla vypadat zrovna vaše investice. Stačí zadat částku, jíž byste rádi v budoucnu investovali a dobu, po kterou investice potrvá (řádově mezi jedním a pěti roky). Následně si je možné ověřit předpokládaný výnos – resp. investovanou sumu a celkový stav účtu. Samozřejmě, stále půjde jen o nezávazné popovídání u kávy, a nikoliv výměnu prstenů během oficiálního obřadu. Jinými slovy, stále se k ničemu neupisujete a můžete i nadále zvažovat a přemýšlet, jestli je právě Port Invest ideální variantou pro vaše budoucí výdělky.

Zmíněnou kalkulačku najdete na tomto odkazu. Spočítejte si nezávazně, jaký by mohl být váš výnos.

 

Vše je jednoduché, není zapotřebí osobních schůzek ani dlouhých telefonátů, investovat můžete totiž i z pohodlí domova – stačí jen stabilní připojení k internetu, plnoletost a mimo jiné také vlastní bankovní účet.

Pochopitelně bychom zde našli i nějakou nevýhodu. Rizika neodhadnete vždy zrovna na jedničku, finanční trh se mění každý den a kromě toho – lidé jsou různí, na tom se asi shodneme všichni a narazit můžete i na někoho, jehož platební morálka nebude zrovna nejlepší. V každém případě to znamená jisté zdržení, ale díky garanci ze strany Port Invest o své finance nepřijdete.

 

Rychlost je předností, registrace potrvá jen krátce

Když se zaregistrujete (tj. uvedete základní kontaktní údaje, rodné číslo, email, mobil, jméno a příjmení), můžete hned začít – v tom spočívá jedna z výhod Port Investu. Vložené prostředky lze pak buď opakovaně investovat, nebo po prvotní investici vyplatit zpět na účet, včetně nastřádaného zisku.

Žádost o výběr peněz je bez poplatků a omezení, můžete ji tedy odeslat vlastně kdykoliv. Krátký registrační formulář, podpis smlouvy (stačí elektronický, netřeba se zdržovat zasíláním dokumentace doporučeně poštou, což může trvat i několik pracovních dnů). Do začátku stačí pouze poslat si na účet v Port Investu 12 500 Kč.

 

Pár slov na závěr

Investice mají svá pravidla. Pokud víte, kam vložit peníze v pravý čas, můžete díky nim zbohatnout. Jednou z alternativ pro všechny, kteří mají volné finanční prostředky, je právě portál P2P půjček Port Invest. Díky němu si můžete přijít až na 20 % roční zhodnocení svých vkladů. Oproti jiným možnostem na trhu je toto číslo jistě velmi lákavé.

Minimální vklad činí 500 eur a díky tomu, že v případě nesplácení půjčky garantuje Port Invest, že o své peníze nepřijdete, jde o bezpečnou a bezproblémovou investici. Tak proč to nezkusit? Začít můžete zde.

 

Máte už s portálem Port Invest nějaké zkušenosti? Případně jste již investovali do kolektivních půjček P2P? Pokud ano, podělte se o své zkušenosti a napište do diskuse.

 

Našli jste v této recenzi zajímavé informace, které považujete za prospěšné? Pak se o ně podělte se svými známými a možná tak někomu pomůžete. Stačí, když článek budete sdílet nebo mu dáte like. Určitě doporučuji připojit se i k mé facebookové skupině, ve které neustále zveřejňuji novinky týkající se práce z domu a podnikání na internetu. Klikněte na líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte  „dostávat všechny příspěvky“.

 

Sdílejte:

Leave a Reply