Recenze na Crowd1.com – podvod nebo férový projekt?

Crowd1.com - nabízí tato stránka skutečný výdělek, nebo jde o podvod?

Dostal jsem pozvánku k zapojení se do údajně skvěle vydělávajícího projektu, který se šíří rychleji než koronavirus. Funguje teprve několik měsíců a prý už má přes 5 milionů uživatelů. Jde o projekt s názvem Impact Crowd Technology (zkráceně Crowd1). Majitel portálu, stejně jako účastníci, kteří jsou v něm zapojeni, nabízejí možnost vytvořit si pasivní příjem snadno a bezpracně, a tak se zajistit v těchto těžkých časech. Je to ale skutečně tak? Je reálné si něco na stránce crowd1.com vydělat?

 

V této recenzi se podíváme na portál trochu detailněji a zjistíme, zda jde o legitimní a férový projekt nebo je to jen další podvod vytvořen pro to, aby z nás vylákal peníze.

 

Co je Crowd1

Crowd1 je network marketingová společnost, která spolupracuje s odvětvím zábavního průmyslu a odvětvím online her, a to prostřednictvím platforem AffilGo a Miggster.

Crowd1 umožňuje registrovaným členům/partnerům nakupovat akcie v těchto odvětvích.

Firma také o sobě tvrdí, že působí v oblasti poradenství a prodeje softwaru jiných firem do rozvojových zemí.

 

Cílem společnosti je vybudovat komunitu pro rozvoj odvětví online zábavy, resp. herního průmyslu (hazardní hry a podobně).

 

Úvodní stránka společnosti Crowd1.

 

Sídlo společnosti se má nacházet v Madridu ve Španělsku, kde obchoduje firma jako Impact Crowd Technology S. L.

Majitelem projektu Crowd1 má být Jonas Werner, člověk s 20letou praxí v marketingu a obchodě.

Dalšími vysoce postavenými členy tohoto projektu jsou Johan Stael Von Holstein, Johan Westerdahl a Fredrik Stael Von Holstein.

 

Jak to funguje?

Abyste se mohli účastnit na tomto projektu, musíte si zakoupit jeden z „investičních“ balíčků.

K dispozici jsou 4 druhy balíčků: nejlevnější bílý je za 99 eur, černý balíček je za 299 eur, zlatý balíček (Gold) za 799 eur a poslední, nejdražší, titanový balíček (Titan) za 2 499 eur.

 

Za svou investici od Crowd1 dostanete:

 • vzdělávací balíček o obchodování s nemovitostmi, konkrétně od stránky https://mygrithub.com/ (zřejmě jejich partneři),
 • akcie společnosti Crowd1,
 • možnost vydělávat – čím vyšší balíček si zakoupíte, tím větší výdělky společnost slibuje,
 • podíl ze zisku firmy – vyplácejí každý 3. měsíc.

 

Na obrázku níže si můžete prohlédnout seznam odměn za každý balíček.

 

Investiční balíčky.

 

Za svou investici získáte kromě výše uvedených věcí také možnost zhodnotit svou investici (prostřednictvím tzv. Streamline Bonus Levels), a to částkou 2,5 eur za týden, přičemž pokud do projektu budete přivádět další lidi, může být ta částka několikanásobně vyšší.

 

To není všechno! Za svou investici získáváte i přístup k níže uvedeným platformám, na kterých můžete také vydělávat peníze. No… v online kasinu dřív přijdete o peníze, než je vyděláte.

 • AffilGo – je platforma, která spolupracuje se společnostmi zaměřujícími se na gambling. Jsou to sázkové kanceláře, loterie, online kasina a podobně.
 • Miggster je platforma, která se zaměřuje na online hry do mobilů a tabletů.

 

Platformy Affilgo a Miggster na kterých si můžete vydělat.

 

Proč nedoporučuji registraci do tohoto projektu?

 

 1. Nedostatek informací o fungování projektu

První věc, která mě zarazila při studiu tohoto online byznysu, je nedostatek informací. Na oficiální stránce nenajdete absolutně nic důležitého, jen klasické řeči. Všechny důležité informace najdete ve své backoffice až když se zaregistrujete. Jenže, a teď se podržte, abyste se k těm informacím dostali, musíte si nejprve zakoupit balíček.

 

Nejdříve se musíte zaregistrovat a koupit si balíček a až pak se dostanete k důležitým informacím! To vypadá, jako by společnost chtěla před námi něco zatajit.

 

Nyní bude možná někdo argumentovat, že na internetu a Facebooku najdu mnoho různých videí a článků o tom, jak tento byznys funguje. To je pravda, ale na většině z nich se dozvíte buď protichůdné informace, nebo vám zatají něco důležitého. Přece jen jsou tito lidé motivováni vyšším výdělkem, pokud do systému přivedou další lidi. A proto se většina z nich na internetu chlubí falešnými výplatami, případně zavádějícími informacemi.

Snadno se tedy může stát, že se po registraci a zakoupení balíčku dozvíte ve své virtuální kanceláři něco, co by vás původně odradilo od registrace.

 

Férová a transparentní společnost vám ráda představí všechny důležité údaje, abyste na základě nich rozhodli, zda investujete nebo ne. Crowd1 rozhodně nevypadá jako transparentní firma.

 

 1. Legitimní společnost MLM nebo pyramidová hra?

Projekt Crowd1 nabízí registrovaným partnerům, kteří si zakoupí jeden z balíčků, možnost vydělávat dvěma způsoby (MLM větev a investiční větev). Nyní si rozebereme ten první a zřejmě i nejlákavější – doporučení systému dalším lidem.

Princip je velmi jednoduchý, pokud přivedete do Crowd1 dalších lidí, společnost vás odmění vyššími bonusy a samozřejmě penězi.

 

Binární systém přerozdělování peněz.

 

Na to, abychom zjistili, zda je Crowd1 férová MLM společnost nebo pyramidové schéma, musíme pochopit základní rozdíl mezi těmito dvěma systémy. Ten spočívá v generování zisku společnosti. Z čeho Crowd1 vydělává? Z prodeje produktů nebo z náboru nových členů? Má daná společnost kvalitní produkt s přidanou hodnotou nebo jde o nekvalitní „šmejd“, o zmetek, který slouží jako kamufláž pro zakrytí pyramidového schématu?

 

Zatímco například světoznámé firmy MLM, jako Amway, Herbalife či Mary Kay prodávají skutečné produkty i koncovým zákazníkům (to znamená lidem, kteří nejsou členy dané MLM společnosti), u firmy Crowd1 dochází k prodeji jejich produktů pouze v rámci uzavřeného systému: neexistuje žádný koncový zákazník, respektive existuje a je jím samotný člen společnosti.

 

Pokud společnost prodává své produkty (v tomto případě vzdělávací kurzy o obchodování s nemovitostmi) pouze svým členům a zisk tudíž generuje firma pouze v rámci uzavřené pyramidy, jde podle mého názoru o pyramidové schéma, ne férovou společnost MLM.

 

U Crowd1 neexistuje prodej produktů široké veřejnosti, a tedy jiným zákazníkům, než jsou členové systému! Na základě tohoto faktu můžeme konstatovat, že firma vydělává peníze náborem nových členů/prodejem balíčků! A peníze získané z náboru nových členů rozděluje mezi své dříve registrované členy.

 

Dalším znakem, že jde s velkou pravděpodobností o pyramidovou hru, je fakt, že čím jste v systému Crowd1 výše, tím více vyděláte. Přitom u legitimní společnosti MLM je jedno, v jaké části pyramidy se nacházíte. Je jedno, jestli jste na jejím vrcholu nebo na spodku. Pokud prodáte koncovým zákazníkům více produktů, měli byste vydělat více peněz než členové, kteří jsou v pyramidové schématu nad vámi. V Crowd1 se nic takového neděje.

 

Další věc, kterou nedokážu pochopit, je jejich volba produktu týkajícího se vzdělávacího kurzu o obchodování s nemovitostmi. Jak to souvisí s hlavním zaměřením společnosti? Crowd1 přece spolupracuje s odvětvím zábavního průmyslu (hazardní hry, kasina…) a s odvětvím online her. Jak s tímto tématem souvisí nemovitosti? Je tam ten vzdělávací kurz dosazen jen jako kamufláž, aby nikdo nemohl obvinit majitele Crowd1 z pyramidového podvodu?

 

 1. Nejen pyramidové schéma, ale i Ponziho schéma?

Kromě první možnosti zmiňované výše nabízí Crowd1 další způsob, jak si vydělat, a to zhodnocením investice (investiční větev). Tento způsob propagují členové projektu jako možnost vytvořit si pasivní příjem, a je vhodný pro „samotáře“, tedy lidi, kteří nechtějí pod sebe nikoho registrovat.

 

Po registraci a zakoupení balíčku získáváte, kromě věcí, které jsem zmiňoval v úvodní části tohoto článku, i akcie společnosti. Jejich počet závisí na druhu balíčku:

 • Bílý balíček – investujete 99 eur a získáte akcie vlastníků práv ve výši 100 eur;
 • Černý balíček – investujete 299 eur a získáte akcie v hodnotě 300 eur;
 • Zlatý balíček – investujete 799 eur a získáte akcie v hodnotě 1 000 eur;
 • Titanový balíček – investujete 2 499 eur a získáte akcie ve výši 3 500 eur.

 

Následně vám bude společnost Crowd1 připisovat na váš účet na základě takzvaného „Streamline Bonus Levels“ každý týden částku 2,50 eur. Samozřejmě, pokud budete přivádět do tohoto projektu další lidí, bude ta částka několikanásobně vyšší.

Jen příklad; uživatel, který si zakoupí bílý balíček za 99 eur a nebude tento projekt doporučovat svým přátelům, bude dostávat od firmy každý týden 2,50 eur.

Uživatel, který si zakoupí černý balíček za 299 eur a přivede do systému 3 lidi, má dostávat každý týden 10 eur…

 

Jak funguje vyplácení peněz prostřednictvím takzvaného streamline bonus levels.

 

Podotýkám, že nejde o jednorázový bonus, ale o pravidelný pasivní příjem, který připisuje firma členům systému každý týden. Proto se naskýtá otázka, odkud chce brát Crowd1 na takové štědré odměny peníze?

 

Příklad k posouzení: do systému Crowd1 se zaregistruje 1 milion lidí a ti si zakoupí ten nejlevnější balíček za 99 eur. Nikdo další do systému nepřibude. Firma vydělá 99 000 000 eur, ale každý týden musí vyplatit svým členům na základě „Streamline Bonus levels“ 2 500 000 eur (2,5 eur * 1 000 000 členů). Z jakých zdrojů vyplácí tyto peníze? Z propagace platforem Affilgo a Miggster?

Crowd1 nepochybně vydělá něco i díky těmto platformám, ale určitě to nebude taková částka, aby pokryla každý týden 2 500 000 €! Odkud vyplatí zbytek? Z investic nových registrovaných členů, kteří si zakoupí balíček? Co když se do systému přestanou registrovat noví členové?

 

K těm platformám – právě díky nim má společnost generovat externí příjem

Crowd1 je, předpokládám, affiliate partner společností, které se sdružují na těchto platformách. Když si něco členové Crowd1 na daných platformách zakoupí, dostane firma odměnu/provizi. Například když jako registrovaný člen využijete platformu Affilgo, znamená to, že se zaregistrujete v některé sázkové společnosti či v online kasinu a zahrajete si (samozřejmě za své peníze), Crowd1 dostane za vaši aktivitu peníze.

V tomto případě je to v pořádku, platforma Affilgo je dostupná i pro externí veřejnost, to znamená, že si na ní mohou zahrát i uživatelé, kteří nejsou členy Crowd1 byznysu. Otázkou však je, zda zmíněné platformy dokáží vygenerovat takový zisk, aby pokryly každý týden miliony eur, které má Crowd1 vyplatit svým členům.

Níže uvedený obrázek tomu spíše nenasvědčuje. Na to, že platforma Affilgo má být nejrychleji rostoucí affiliate sítí na světě, má poměrně nízkou návštěvnost.

Srovnání affiliate sítí - Affilgo, Miggster a Clickbank.

 

Modrá křivka patří affiliate síti Clickbank, červená Miggsteru a oranžová platformě Affilgo. Údaje jsou získány z Google Trend za posledních 12 měsíců.

 

Podle mého názoru tento externí příjem je jen kapka v moři a drtivá většina peněz, které byly a budou použity na vyplácení členů Crowd1, pocházejí z náboru nových členů do systému, resp. z nákupu/prodeje balíčků. Čímž se dostáváme k podstatě Ponziho schématu.

 

 1. Varování regulátorů po celém světě

V poslední době přibývají varování před tímto projektem od finančních regulátorů po celém světě. Namibie, Nový Zéland, Filipíny, Mauricius, Paraguay, Gabon, Vietnam, Jihoafrická republika a další.

Níže si můžete prohlédnout odkaz od státní banky Bank of Namibia z února tohoto roku. V odkazu se píše, aby členové a propagátoři Crowd1 okamžitě ukončili svou činnost, jinak budou proti nim podniknuty další kroky. Ve zprávě se také píše, že Crowd1 neposkytuje žádný produkt nebo službu odpovídající hodnoty a že jediný příjem uživatelů zapojených v Crowd1 pochází z prodávání členství dalším lidem. Je zřejmé, že tento koncept není udržitelný a bude mít za následek, že lidé, hlavně na konci pyramidy, přijdou o své peníze.

Info zde: https://www.bon.com.na

 

Další zajímavé události a varování dostupné z internetu:

V listopadu 2019 norský orgán pro hry a nadace Lotteri- og stiftelsestilsynet prohlásil, že Crowd1 pracuje s pyramidovou strukturou na generování výnosů.

V lednu 2020 bylo v Burundi, v největším městě Bujumbura, zatčeno více než 300 lidí, kteří propagovali Crowd1 a lákali do systému nové lidi. 17 z nich bylo umístěno do vazby.

V Paraguayi 6. února 2020 vydala Comisión Nacional de Valores (CNV) varování proti podvodům s cennými papíry proti Crowd1. CNV identifikuje Crowd1 jako neregistrovanou nabídku cenných papírů. Propagátoři Crowd1 v Paraguayi čelí až tříletému uvěznění nebo pokutě.

 

Varování od finanční instituce FMA.

 

 1. Nemůže to být podvod, protože za tím stojí reálné osoby

Na internetu často narážím na argument propagátorů Crowd1, že to nemůže být pyramidové schéma, protože za tím stojí reálné osoby s dlouholetými zkušenostmi v podnikání, marketingu, IT technologiích a podobně…

Je pravda, že ve většině podobných internetových projektů jde o schránkové firmy se sídlem někde v daňovém ráji, přičemž majitel je vždy těžko k nalezení nebo falešný. To však neplatí u projektu Crowd1, kde je známý jak majitel, tak i sídlo společnosti. Proto propagátoři tvrdí, že nemůže jít o pyramidové schéma/Ponzi.

 

Na internetu se však dočteme o zakladateli projektu, kterým je Jonas Werner, vcelku zajímavé informace. V roce 2010 byl tento švédský podnikatel ústřední postavou projektu Synkronice-Špringl, který sliboval účastníkům finanční svobodu. Nejdříve bylo samozřejmě třeba investovat 500 $. Po nějakém čase, zřejmě když účastníkům přestali vyplácet, označili tento projekt jeho vlastní členové za pyramidový podvod.

Po krachu Synkronice-Špringl začal pracovat Jonas Werner pro další podobnou společnost OPN-Sitetalk, která byla později také označena za pyramidový podvod a v roce 2016 se tento projekt stal součástí Onecoinu.

 

Onecoin vám snad nemusím představovat. Pokud se zajímáte o online podnikání a vydělávání na internetu, určitě tento projekt dobře znáte. Onecoin je veřejností považován za jeden z největších podvodů poslední dekády.

 

Onecoin byla firma, která slibovala svým členům bohatství díky jejich kryptoměně. Vzpomínám si, jak někteří členové Onecoinu prohlašovali, že jejich kryptoměna je vylepšenou verzí Bitcoinu. Samozřejmě, aby členové vydělali, museli si nejprve zakoupit drahý balíček a najímat do systému další členy. A právě na náboru lidí do systému to bylo celé postavené, protože jejich kryptoměna neměla žádnou reálnou hodnotu.

 

 1. Projekt propagují známí podvodníci

Další náznak, že se v případě Crowd1 jedná o podezřelý projekt je to, že ho propagují/podporují známé „firmy“. Tyto osoby z prostředí SK/CZ raději nebudu jmenovat, ale většina z nich se v minulosti prokazatelně zúčastnila několika podvodů, které samozřejmě již byly odhaleny. Zmiňoval jsem Onecoin, doplním ještě Banners Broker, ZeekRewards, Recyklix a mnoho dalších.

Hlavní profesí těchto lidí je skákat z podvodu do podvodu a lákat do nich naivní a neznalé lidi.

 

Pár slov na závěr

Crowd1 je podle mě – na základě výše uvedených tvrzení – sofistikovaná hybridní hra. Má prvky jak pyramidového schématu, tak i Ponziho schématu.

Ano, vydělat se na tom dá, Crowd1 skutečně nabízí možnost vydělat si (zpočátku vyplácí každá pyramidová hra / Ponziho schéma), ale je to na úkor dalších lidí, kteří investují své peníze a později o ně přijdou.

Co vám tito „obchodníci s teplou vodou“ neřeknou je, že na tom vydělá možná 5% registrovaných členů, 20% nevydělá nic, ale ani nic neztratí, zbývajících 75%, to jsou ti na spodku pyramidy, to zaplatí. Matematika nepustí. Jak jsem již uvedl výše, neexistuje žádný viditelný důkaz o externím příjmu společnosti. Ten jediný viditelný je za prodej balíčků, ale v rámci jejich uzavřeného systému. A tyto peníze se pravděpodobně přerozdělují v pyramidové struktuře.

 

Tímto článkem rozhodně nemám v úmyslu někoho odrazovat od spolupráce s Crowd1. Máte vlastní hlavu, sami zvažte informace, které jste získali v tomto článku.

Registraci však nedoporučuji, neboť podle několika zdrojů (zkušenosti uživatelů, kteří jsou v tom zapojeni) má společnost problémy s vyplácením peněz, a to od března 2020.

 

Mohlo by vás zajímat:

Doporučuji přečíst si i článek: 7 způsobů, jak rozeznat pyramidový podvod od legální a seriózní investiční firmy.

 

Pokud již máte s portálem Crowd1 nějaké vlastní zkušenosti, podělte se o ně a napište do diskuse.

 

Našli jste v tomto článku zajímavé informace, které považujete za prospěšné? Pak se o ně podělte se svými známými a možná tak někomu pomůžete. Stačí, když článek budete sdílet nebo mu dáte like. Určitě doporučuji připojit se i k mé facebookové skupině, ve které neustále zveřejňuji novinky týkající se práce z domu a podnikání na internetu. Klikněte na líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte  „dostávat všechny příspěvky“.

 

Sdílejte:

30 Responses to “Recenze na Crowd1.com – podvod nebo férový projekt?”

 1. Crowd1Men napsal:

  Jedeme !!!

 2. Václav napsal:

  Zdravím,
  Tak konečně shoda! Ano je to pyramida! Je to pyramida tak jako vše co známe! Každý stát je pyramida, každý podnik nebo firma je pyramida, i církev je pyramida: papež-kardinálové-patriarcha-arcibiskup-nuncius-primas atd.atd. až po faráře a věřícími konče,a armádu snad ani nemusím představovat od generála po pěšáka. Akorát v Crowd1 má každý naprosto stejnou šanci svou prací se vypracovat na jakoukoli pozici. A nikoli náborem členů i když i tam je jeden z pěti příjmů ale ten má také limit. Uvádí se zde spousta nepravd a lží. Že před vstupem nemá zájemce žádné informace? Má a naprosto vyčerpávající jsou denodenně sdíleny všude na internetu a také každý kdo se registruje tak vždy pod svého sponzora který mu v počátcích pomáhá a vede ho. Také jsem si všiml proč autor stránek tuto recenzi NEAKTUALIZUJE ! No jednoduše proto protože by musel napsat jak se firmě daří! 20.února 2021 bylo v Crowd1 25 000 000 členů a 4. března 26 000 000 členů ! Otevřely se i nové kanceláře ve Stockholmu, Manile, Londýně, Madridu a v Malaze a připravují se v Hongkongu, Brazílii, Kolumbii, Nigerii a v Keni. Ve Stockholmu je součástí i právní oddělení. A z čeho firma žije? To je prezentováno na každém eventu který se bude nyní konat 27.března který členové sledují a budoucnost je famózní a také proto takový nárůst členů který stále zrychluje. A každý zájemce o Crowd1 si tyhle informace dohledá a myslím že Českou republiku čeká neuvěřitelná expanze. A vy si tu klidně pište o 26 000 000 hloupých lidí a vy chytrolín jste objevil jaký je to podvod. Jak jsem zde četl na fóru tak je nejlepší nereagovat na takové prolhané a lživé recenze. Asi to je pravda a proto se všem členům Crowd1 omlouvám.

 3. Jaromír napsal:

  Zdravím.
  Všechny recenze kladné i záporné jsou ku prospěchu všech zájemců o informace.Samozřejmě musí být vždy pravdivé a aktuální. Crowd1 je zavedená online síťová a marketingová společnost která má již bezmála 25 000 000 členů a neustále roste! Proto jsem na tuto recenzi narazil a jelikož jsem také členem Crowd1 jsem byl na tuto recenzi upozorňován. Zajímalo mně jak samotná firma Crowd1 na takové ale i jiné recenze reaguje. Spousta členů kteří se cítí být touto recenzí poškozeni již oslovilo podporu Crowd1. A výsledek? Samotná firma Crowd1 vlastně nereaguje nijak. A není to ani v jejich silách vzhledem k počtu členů ze zemí nyní již více než 130 států z celého světa. Ale v případě je-li firma vlastními členy kteří se sami cítí být poškozeni upozorněna na konkrétní stránky a to se týká i těchto stránek a shledá je jako zavádějící či jakkoli jinak firmu poškozující podstoupí odkaz na stránky soukromým právnickým firmám které se touto problematikou zabývají. Pak se stránky analyzují, jsou-li shledány nepravdy, pomluvy, zavádějící informace, urážky na cti, jsou-li uváděná konkrétní jména osob ve spojitosti s nepravdou atd.atd. Pak se musí provést úřední překlad a poté se konfrontují s právním řádem té konkrétní země. Dále může být v dané konkrétní zemi podáno trestní oznámení na daný skutek či trestný čin. A myslím že právnická firma podá trestní oznámení jen když má 100% jistotu. Musíme si uvědomit že každý projev na internetu, každá zpráva či reakce s sebou mohou v budoucnu nést i velice závažné následky. Každopádně bude zajímavé jak se bude situace vyvíjet i když to bude asi běh na dlouhou trať.

  • Jiří H. napsal:

   Ano, do té doby tato pyramida zkrachuje.
   Nerozumím, proč vám tak strašně vadí tato recenze? Pokud nevyděláváte na vstupních poplatcích dalších registrovaných členů, mělo by vám být jedno, co se popíše na internetu.
   Jenže vám to jedno není, protože se vám nechtějí registrovat další lidé do této pyramidy.
   V tomto článku mohou být uvedeny nepřesnosti, nejsem neomylný. V konečném důsledku je to ale pyramidový podvod …

 4. Crowd1Men napsal:

  Nikdy bych na tento článek nereagoval už jen proto že členem Crowd1 jsem. Ale tolik lživých dezinformací v jednom článku jsem neviděl. A především zde píšou osoby které členy nejsou a pokud byly tak vůbec nic nepochopily a nebo si myslely že bez práce zbohatnou za týden nebo měsíc. Ale píšu jen proto že obdivuji členy Crowd1 že na takový užvaněný zmanipulovaný srandočlánek plný lží a manipulací od samozvaného odborníka NEREAGUJÍ ! To je jediná obrana . Každý inteligentní člověk si informace o firmě Crowd1 dokáže najít sám, jsou všude dostupné a na businessforhome.org je stále v žebříčku na světě jako jednička. Každý člověk si to dohledá a nemusí číst ty žvásty. Omlouvám se členům Crowd1 že jsem zde na tom srandofóru reagoval a už ani slovo..slibuji.

  • Jiří H. napsal:

   A nějaké argumenty?

  • Crowd1Podvod napsal:

   businessforhome.org je milý kamráde SCAM stránka s podvodnými weby, takovou ti dokážu naprogramovat za pár dnů, vyjel sis vůbec list s firmami na tom webu? Všechno multi level podvodné společnosti. Příště můžeš argumentovat třeba webem alík.cz, že tam děti psaly že crowd1 je super, bude to mít stejnou vypovídající hodnotu.

 5. Hehe napsal:

  Za me bych jen doplnil to, ze tydenni vyplata se nevyplaci v podobe 2.5€ na ucet, ale nyni to jsou „body“, ktere se co 3 mesice zmeni na €. Kazdy rank ma urcity pocet bodu. Napr ja jsem gold a ma tydeni vyplata by mela byt 250€, tzn 125 bodu atp. Tyto body sbiram uz po dobu 3 mesicu a ted (15.9.) jsem za 1700 bodu dostal „jen“ 0.09€. Krasa, ze?

  • Peter Hricišák napsal:

   celkom uspech, nie? 0.09 € je viac ako 0 € 😀 …Crowd1 ma podmienky napisane tak, ze nikdy nikomu nic nemusia vyplatit – kazdy clen s nimi suhlasil…s vasimi peniazmi si oni mozu robit co sa im zachce…teraz to bolo 0.09 €, za dalsie tri mesiace to moze byt kludne 0 €……….nikto nikdy nikomu v Crowd1 negarantoval zisk……….boli to od pociatku iba sluby a zavadzajuce informacie na zaklade ktorych sa ludia veselo registrovali a platili za nezmyselne vstupne balicky…………Crowd1 si moze svoje podmienky kedykolvek akokolvek menit a ich clenovia sa na to mozu akurat len bezmocne prizerat, pretoze s tym suhlasili – z tohto je jasne, ze 99,99 % clenov si ich podmienky nikdy ani len necitalo!

 6. Arnold napsal:

  ukazkovy podvod ako z ucebnice! propaguje to aj cesky podvodnicek Lukáš Koška (Lucazz) – https://www.youtube.com/watch?v=7k4bPjH_rqQ , ktory odrbava ludi – predava futbalove tipy, falsuje statistiky atd…šašo 😀 😀 negativne komentare a kritiku pod videom samozrejme pravidelne maze, trepe tam cosi o akciach a podobne nezmysli 😀 – https://imgur.com/a/tG4H8cU – toto este vymazat nestihol 😀 uz teraz prestavaju vyplacat a rusit ucty, ale ved to je OK, maju to predsa napisane v podmienkach ako to tu uz niekto pisal, ked vam zrusia ucet, vy ste s tym pri registracii v podstate suhlasili 😀 😀 😀 😀

 7. Bordeg39 napsal:

  Ahoj Jiří H. Máš pravdu tu firmu jsem rozebral a je to tak, este hůř ta firma jak jsi říkal jsi vydělává novými rg.lidmy a koupi balíčku adt…

 8. Peter Hricišák napsal:

  Crowd moze komukolvek kedykolvek zrusit ucet aj s jeho peniazmi – maju to uplne jasne napisane v podmienkach s ktorymi suhlasil kazdy kto do tejto schemy vstupil – takze 7 milionov clenov suhlasilo s tym, ze spolocnost do ktorej poslali svoje peniaze si ich moze kedykolvek nechat 😀 😀 – toto je uz trosku ina kavicka……..

 9. patrik napsal:

  Výplaty přišli samozřejmě všem co si zažádali, na facebookové skupině je potvrzeno od mnoha lidí… je už přes 7.000.000 lidí a výplaty zadává cca 30-40.000 lidí denně! takže se pracovalo na platební bráně. Postupně se přidávájí firmy které spolupracují s Crowd1 a společně vytváří zisk pro všechny členy.

 10. Patrik napsal:

  Výplaty byli poslány všem, pracovalo se na platební bráně. Denně dělá výběr 30 – 40.000 lidí. To už není snadný proces. Jinak se už připojují externí firmy se kterými Crowd1 vytváří profit.

  • JonasWerner napsal:

   Treba pozriet video! – https://www.youtube.com/watch?v=ogIYJW9OPFI (na videu je podvodnik a zakladatel Crowd1 Jonas Werner – propaguje podvod zvany Spinglo / Synkronice – ano, podvod ako cez kopirak, predaj vstupnych balickov a zhananie ludi – presne ako Crowd1 – prestanu sa registrovat nove ovecky, prestane sa vyplacat, najprv selektivne, neskor odstavia vsetky ovce…)

 11. David napsal:

  Tak jak tady na to koukám, máte hodně mylné informace a k tomu málé množství… Ale je to váš názor. 👍

  • Jiří H. napsal:

   Příště prosím nějaké fakta.

  • Peter Hricišák napsal:

   Pán David: mohli by ste prosim Vas napisat, ktore konkretne informacie v clanku su mylne? – pretoze mne tie informacie pridu pravdive, tento clanok nie je autorov nazor, ale zhrnute vsetky dostupne fakty…

   • Ludek napsal:

    mohli by ste prosim Vas napisat, ktore konkretne informacie v clanku su mylne?“ – Tak to by zajímalo i mě a mnoho dalších, ale předpokládám, že odpovědi se nikdy nedočkáme 🙂

 12. Martin Poul napsal:

  Do Crowd1 jsem se zaregistroval a zaplatil s vidinou pasivního příjmu z “dividend“ společnosti (jak propagatori s oblibou říkají). Jak se v tomto článku píše, důležité informace jsem se dozvěděl až po zaplacení a předtím mi byly podány neúplné informace. Jediná možnost, jak z toho něco získat je, že seženete další lidi. Jsem zhnusen, zhnusen z toho, jak lidé dokáží lhát ostatním jen s vidinou vlastního zisku. I když… Možná, že tomu sami věří, jak super projekt to je a to je snad ještě horší..

  • David napsal:

   Jestli jste registrovaný, tak to zkuste není jediný možný výdělek na registraci lidí… To vám pouze zvyšuje výdělek a dává další možnosti… Kdyby jste chtěl o tom pohovořit tady je na mě Fb: David Panocha.

   • Petr napsal:

    Jsem registrován od ledna a nelze tam vydělat jinak než registrací lidí a pokud narážíte že firma vyplácí čtvrtletně tak můj výdělek po šesti měsících byl tak neuvěřitelně vysoký až jsem se posadil na prdel víte jakou astronomickou částku jsem dostal ? 0,018 euro sedli jste si na prdel jak já

    • Jana napsal:

     Nechte si tedy od Davida vše vysvětlit,určitě tím nic nezkazíte a dozvíte se alespoň jak celé funguje.

    • Ludek napsal:

     A proč nám to David nevysvětlí tady?! v této veřejné diskusi aby si to mohl přečísť každý? to by mě vážne zajímalo 🙂

     To asi nebude náhoda, že každý obhájce tohoto projektu chce vše vysvětlovat v soukromých zprávách a v uzavřených facebookových skupinách 🙂 Je to komické! Pouze tím poukazujete na to, že celý projekt smrdí a je to podvod!

    • Marta napsal:

     Prosím, napadlo mě, je možné, že by Vám tu odměnu za body tak moc pokrátil poplatek z bankovního účtu? Nemám s tím zkušenost, ale tyto poplatky zřejmě nejsou malé.

  • Jana napsal:

   Tak Martine,to je ale Vaše chyba že jste se registroval bez informací a nebo informace mylné,bohužel za to nemůže firma ale ten kdo Vám ty informace dal.Ano souhlasím s tím,že jste zhnusen,jak lidé dokáží lhát s vidinou zisku,,potom není divu zlých recenzí,,,V článku jsem našla také pár špatných informací…

   • Ludek napsal:

    V článku jsem našla také pár špatných informací“ – Ne, nenašla! Protože kdybyste je našla tak vypíšete konkrétní body z článku! Vy jste nevypsala absolutně nic a to mluví za vše 🙂

    Mockrát pěkně děkuji za tento komentář, který krásně poukazuje na to, že obhájci tohoto podvodu nemají v rukou nic! Vy pouze šíříte to, co vám říkají profesionální podvodníci Johan Staël von Holstein a Jonas Werner 🙂

Leave a Reply