Konzultant infolinky, vhodné i pro invalidy – nabídka práce

Jste komunikativní a ochotní poradit? Jste empatičtí a máte dobře vyvinutý smysl pro pomoc bližnímu svému? Pak je tu dobrá pracovní příležitost právě pro vás! Na vzdělání a společenském postavení nezáleží. Důležitá je snaha pochopit, pomoci, poradit. Budete přijímat hovory od občanů a poskytovat jim základní informace o onemocnění COVID-19. Práce je vhodná i pro OZP/OZZ. Pozici telefonního operátora můžete vykonávat z domova nebo z pohodlí libereckých kanceláří. Celkově hledají až 5 operátorů.

Náplň práce:

  • komunikace po telefonu – budete přijímat hovory od občanů a poskytovat jim základní informace ohledně COVID-19,
  • drobná administrativa na PC (např. registrace na testy COVID-19).

Požadují:

  • být ochotný pomáhat,
  • komunikační dovednosti,
  • uživatelská znalost práce s PC – Word, Excel, Internet,
  • možnost pracovat mezi (7.00 – 18.00 hod.).

Osobnostní předpoklady:

  • komunikativnost,
  • slušné vystupování,
  • samostatnost.

Nabízejí:

  • flexibilní pracovní dobu a možnost home office,
  • možnost zkráceného úvazku,
  • teambuildingy, školení a akce,
  • fixní plat (16 000 Kč) + bonusy a provize – nováčkovský bonus 6.000 Kč,
  • další benefity nefinančního charakteru – slevy u partnerských společností, neomezený tel. tarif, týden dovolené navíc a další.

Nabídka je platná do 06.07.2020

Pro více informací navštivte:

Zaujala vás tato pracovní nabídka, ale nesplňujete nezbytné požadavky? Možná znáte někoho, pro koho by byla tato pracovní příležitost vyhovující. Doporučte mu tento inzerát.

Určitě mrkněte i na další volné nabídky práce, které je možné provádět pohodlně doma.

Další zajímavé nabídky zaměřené na tuto oblast najdete v kategorii – volná pracovní místa a brigády pro telefonní operátory.

Líbí se vám můj web? Pokud ano, doporučte jej svým přátelům, určitě vám budou vděční. Také se můžete přidat do mé facebookové skupiny, ve které vás budu neustále informovat o nových nabídkách práce z domova a o možnostech vydělávání na internetu. Klikněte na „líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte „dostávat všechny příspěvky“.