Personalistika a HR s němčinou – nabídka práce

Grafton Recruitment, diverzifikovaná personální agentura působící ve 4 zemích, aktuálně hledá nové kolegy na pozici administrátora s němčinou. Pokud se zajímáte o HR, jste komunikativní a rádi pracujete s lidmi, neváhejte se přihlásit na uvedený inzerát. Nástup je možný ihned a pracovní doba flexibilní, co víc si přát! Jedná se o plný úvazek se štědrým platem (32 000 – 37 000 Kč/měs. – dle zkušeností) a dlouhou řadou benefitů, včetně možnosti pracovat z domova.

Náplň práce:

  • komunikace po telefonu a emailem v angličtině a němčině,
  • podpora zaměstnanců při práci,
  • nábor, rozvoj a vzdělávání zaměstnanců,
  • vytváření školících materiálů a školení zaměstnanců,
  • další.

Požadují:

  • minimálně SŠ vzdělání,
  • znalost práce na PC, MS Office – Word, Excel,
  • znalost německého jazyka na pokročilé úrovni,
  • znalost anglického jazyka na pokročilé úrovni.

Výhodou:

  • pokud máte zkušenost se zákaznickým servisem.

Osobnostní předpoklady:

  • orientace na zákazníka,
  • velmi dobré komunikační dovednosti.

Nabízejí:

  • práci z domova,
  • flexibilní pracovní dobu,
  • plat 32 000 – 37 000 Kč / měs.,
  • další benefity – stravenky, kurzy atd.

Nabídka je platná do 07.07 2020

Pro více informací a kontakt klikněte na: https://www.grafton.cz/cs/jobs/hr-administrativa-s-aj-nj-az-40-000-kcmes

Není pro vás tato nabídka práce zajímavá? Znáte však někoho, koho by oslovila a upoutala? Zprostředkujte mu tento inzerát.

Viz také další volné pracovní pozice, na kterých můžete působit ze své kanceláře či domova.

Další zajímavé nabídky v oblasti HR a personalistiky naleznete v kategorii – volná pracovní místa a brigády pro personalisty.