Příležitost pro Mystery Shoppery – nabídka práce

Jste bystrý a máte smysl pro detail? Nespokojíte se s málem a rádi se o své zkušenosti podělíte? Pak je tu pro vás nabídka, která se neodmítá. Agentura pro výzkum trhu NMS Market research hledá spolupracovníky na pozici Mystery shopper – neznámý zákazník. Jedná se pouze o přivýdělek. Pracovní dobu si řídíte sami a výše výdělku záleží na vaši pracovitosti. Neváhejte a přihlaste se na uvedený inzerát. Zkušenost s mystery shoppingem vítána, není však podmínkou.

Náplň práce:

  • návštěva prodejny/provozovny,
  • hodnocení zákaznické zkušenosti v různých segmentech,
  • vyplňování dotazníků.

Požadují:

  • časovou flexibilitu,
  • dodržovat deadliny – dohodnuté termíny.

Osobnostní předpoklady:

  • komunikativnost,
  • spolehlivost,
  • zodpovědnost,
  • aktivní přístup k práci.

  • práci na zajímavých projektech v oblasti marketingového výzkumu,
  • možnost organizovat si čas na práci,
  • podílet se na zlepšování zákaznické zkušenosti lídrů na Českém trhu,
  • další možnosti spolupráce z domova – mystery calling (nemusíte navštívit prodejnu, vše vyřídíte přes telefon) a mystery emailing (komunikujete výlučně emailem),
  • nabízená mzda – 100 Kč – 1 000 Kč za úkol.

Nabídka je platná do 10.07.2020

Více informací naleznete zde: https://www.hitprace.cz/prace-detail/mystery-shopping-zlepsovani-zakaznicke-zkusenosti-jicin-fb3603718/

Připadá vám toto pracovní místo lákavé, avšak z časových důvodů ho nemůžete přijmout? Zkuste se zamyslet, zda neznáte někoho, kdo momentálně nemá zaměstnání a možná čeká právě na takovou příležitost. Ukažte mu tento inzerát.

Rozhodně se podívejte i na další nabídky práce, které lze provádět z pohodlí domova. Více info zde.

Pokud můžete, podpořte můj projekt lajknutím či sdílením na sociálních sítích. Je to to nejmenší, co můžete pro mě a pro růst tohoto webu udělat. Rovněž budu rád, pokud se připojíte do mé facebookové komunity, která je zaměřená na online vydělávání a práci z domu. Označte „líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte  „dostávat všechny příspěvky“.