Specialista zákaznického servisu pro rodinnou firmu – nabídka práce

Rodinná firma s více než 25letou tradicí Donoci s. r. o. přijme nové kolegy/ně na pozici specialisty zákaznického servisu. Firma je jedničkou na trhu v oblasti prodeje osvětlení a svítidel, a jelikož působí mezinárodně, rozhodně nebude na škodu, pokud kromě češtiny ovládáte i další cizí jazyk. Firma nabízí plný i zkrácený úvazek, možnost práce z domova a další lákavé benefity. Pokud se tedy chcete přidat k dobře fungující a prosperující firmě, neváhejte odpovědět na tento inzerát.

Náplň práce:

  • komunikace se zákazníky po telefonu a e-mailem,
  • fakturace, vyřizování objednávek,
  • komunikace s dopravci,
  • komunikace s dalšími kolegy.

Požadují:

  • perfektní znalost českého jazyka,
  • organizační schopnosti,
  • znalost některého z uvedených jazyků – Němčina, Angličtina, Polština, Maďarština, Francouzština, Rumunština, Španělština,
  • uživatelská znalost práce na počítači.

Osobnostní předpoklady:

  • komunikativnost,
  • týmový hráč,
  • ochotu učit se nové věci.

Nabízejí:

  • možnost zúčastnit se školení a kurzů,
  • kariérní růst,
  • benefity nefinančního charakteru – mobil, notebook, slevu na firemní produkty,
  • mzdu podle zkušeností.

Nabídka je platná do 09.07.2020

Více informací a kontakt najdete na stránce:

Není tato práce pro vás ta pravá? A neznáte náhodou člověka, který by mohl mít o tuto volnou pozici zájem? Pokud ano, pošlete mu tento inzerát.

Viz také další volné pracovní příležitosti, které se dají provádět z pohodlí domova.

Další zajímavé nabídky v oblasti zákaznického servisu naleznete v této kategorii.

Líbí se vám můj web? Pokud ano, doporučte jej svým přátelům, určitě vám budou vděční. Také se můžete přidat do mé facebookové skupiny, ve které vás budu neustále informovat o nových nabídkách práce z domova a o možnostech vydělávání na internetu. Klikněte na „líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte „dostávat všechny příspěvky“.