Přidávání produktů na eshop + korektura textů – nabídka práce

Společnost ALTEVITA s.r.o. hledá do svého pracovního kolektivu nového zaměstnance na časově nenáročnou práci v podobě přidávání nových produktů na eshop, gramatické korektury textů v sekci blog, aktualizace cen produktů, zajišťování překladů z SK do CZ, správy sociálních sítí a další administrativy spojené s provozem eshopu. Možnost pracovat z domu je samozřejmost, nabídka je vhodná pro celou ČR. Vyžaduje se výborná znalost českého jazyka.

Náplň práce:

  • přidávání nových produktů na eshop,
  • přidávání nových článků do sekce blog,
  • korektura článků (gramatická a stylistická) – většinou překlady z SK webu,
  • zajišťování překladů z mateřské stránky SK –CZ,
  • aktualizace cen / databáze produktů,
  • příprava podkladů pro marketingové kampaně,
  • vyřizování a evidence reklamací, zákaznický servis (chat, email),
  • kompletní administrativa spojená s provozem e-shopu
  • správa sociálních sítí FB a IG – navrhování kampaní z přiděleného budgetu
  • komunikace s influencermi – vyhledávání spolupráce

Požadují:

  • znalost prostředí WEBAREAL,
  • zkušenosti s výkonostním marketingem,
  • perfektní znalost českého jazyka,
  • pozitivní vztah ke zdravé výživě a aromaterapii.

Osobnostní předpoklady:

  • spolehlivost,
  • samostatnost,
  • zodpovědnost.

Nabízejí:

  • fixní plat +% odměna z obratu eshopu,
  • flexibilní časově nenáročnou práci,
  • možnost home office (práce z domova).

Nabídka je platná do 08.09.2020

Více informací a kontakt na společnost najdete na stránce:

Není tato práce pro vás ta pravá? A neznáte náhodou člověka, který by mohl mít o tuto volnou pozici zájem? Pokud ano, pošlete mu tento inzerát.

Viz také další volné pracovní příležitosti, které se dají provádět z pohodlí domova.

Další zajímavé nabídky, zaměřené výhradně pro administrátory eshopu, najdete v této kategorii.

Líbí se vám můj web? Pokud ano, doporučte jej svým přátelům, určitě vám budou vděční. Také se můžete přidat do mé facebookové skupiny, ve které vás budu neustále informovat o nových nabídkách práce z domova a o možnostech vydělávání na internetu. Klikněte na „líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte „dostávat všechny příspěvky“.