Administrativní podpora s AJ – nabídka práce

Zahraniční farmaceutická společnost obsazuje ve svém týmu pozici Administrativní podpora. Jde o práci na částečný úvazek s pracovní dobou max. 8 hodin týdně. A co vás čeká? Nic složitého. Jen vyhledávání a sledování určitých dat na internetu a následné zapisování těchto dat do Excelu. Potřebná je dobrá znalost anglického jazyka. Výhodou je předchozí zkušenost s administrativou. Práci můžete provádět plně z domova.

Náplň práce:

  • vyhledávání a sledování konkrétních údajů / dat na internetu,
  • zápis získaných údajů do připravených Excel tabulek.

Požadují:

  • znalost práce v MS Excel – základní přehled,
  • znalost anglického jazyka na středně pokročilé úrovni.

Výhodou:

  • předchozí zkušenost s administrativní prací.

Osobnostní předpoklady:

  • pečlivost,
  • samostatnost.

Nabízejí:

  • spolupráci do konce roku s možností prodloužení,
  • práce v kancelářích firmy, která se nachází v centru Prahy, případně můžete pracovat z domova,
  • spolupráci na DPČ s pracovní dobou max. 8 hodin týdně.

Nabídka je platná do 08.09.2020

Více informací a kontakt na společnost najdete na stránce:

Nic pro vás? A neznáte náhodou člověka, který by mohl mít o tuto volnou pracovní pozici zájem? Pokud ano, pošlete mu tento inzerát.

Rozhodně se podívejte i na další volná místa týkající se práce, kterou je možné provádět z domu.

Pokud hledáte práci z domova výhradně v oblasti administrativní podpory, pak se překlikněte zde.

Líbí se vám můj web? Pokud ano, doporučte jej svým přátelům, určitě vám budou vděční. Také se můžete přidat do mé facebookové skupiny, ve které vás budu neustále informovat o nových nabídkách práce z domova a o možnostech vydělávání na internetu. Klikněte na „líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte „dostávat všechny příspěvky“.