Telefonista na domlouvání schůzek pro obchodníka – nabídka práce

Chceš 5 týdnů dovolené, stravenky, multisport kartu, možnost pracovat z domu a být součástí mezinárodní firmy s možností kariérního růstu? Pak se určitě přihlas na níže uvedený inzerát, protože teplická firma Atalian, která se zabývá facility managementem, hledá nového hráče do svého týmu. Vzdělání ani věk nerozhoduje, důležitá je schopnost komunikace, zejména telefonické. Cizí jazyky nepotřebuješ, ale přesvědčovací talent rozhodně ano. Vhodné i pro absolventy.

Náplň práce:

  • vyhledávání různých firem / klientů v rámci celé ČR,
  • prezentace a nabídka služeb těmto firmám,
  • výsledkem práce bude domluva schůzky pro obchodníka, který se už o zbytek postará.

Požadují:

  • kultivované vystupování,
  • rád telefonuješ.

Osobnostní předpoklady:

  • umíš pracovat s počítačem,
  • výborné komunikační schopnosti,
  • schopnost rychle se učit nové věci,
  • zodpovědnost,
  • spolehlivost.

Nabízejí:

  • home office (možnost pracovat doma),
  • zajímavé finanční ohodnocení,
  • práci na poloviční nebo plný úvazek,
  • kariérní růst,
  • benefity nefinančního charakteru – 5 týdnů dovolené, stravenky, vysoká flexibilita,
  • můžeš nastoupit IHNED.

Nabídka je platná do 09.09.2020

Kontakt na společnost najdete zde:

Zaujala vás tato pracovní nabídka, ale nesplňujete nezbytné požadavky? Možná znáte někoho, pro koho by byla tato pracovní příležitost vyhovující. Doporučte mu tento inzerát.

Určitě mrkněte i na další volné nabídky práce, které je možné provádět pohodlně doma.

Další zajímavé nabídky, zaměřené výhradně pro telefonisty, najdete v této sekci.