Překlady textů z CZ do SK pro cestovatelský blog – nabídka

Nabídka práce.

Cestovatelský blog nabízí pracovní příležitost člověku s výbornou znalostí slovenského jazyka a dobrou znalostí českého jazyka. Náplní práce bude překládání článků z češtiny do slovenštiny a psaní článků v slovenštině. Práce je vhodná i pro studenty či maminky na MD a lze ji provádět z pohodlí domova. Je třeba věnovat se práci alespoň 70 hodin měsíčně. Ideálně někdo, kdo má zkušenosti s cestováním.

 

Náplň práce:

 • překlad článků z CZ do SK,
 • psaní článků v SK jazyce.

 

Požadují:

 • perfektní slovenštinu,
 • dobrou znalost češtiny,
 • schopnost psát srozumitelně, strukturovaně a gramaticky správně.
 • nějaké zkušenosti s cestováním,
 • čas na práci alespoň 70 hodin měsíčně.

 

Nabízejí:

 • možnost pracovat odkudkoliv,
 • možnost dlouhodobé spolupráce,
 • možnost naučit se hledat akční letenky a zlevněné zájezdy,
 • práci na DPP nebo živnost,
 • odměnu 140 Kč/hod.

 

Kontakt a více informací naleznete na stránce:

https://www.fajn-brigady.cz/brigady/administrativa/praha-1/4613798-psani-clanku-a-prekladani-textu-z-cestiny-do-slovenstiny/

 

Nabídka je platná do 18.06.2024 nebo do smazání původního inzerátu.

 

Připadá vám toto pracovní místo lákavé, avšak z časových důvodů ho nemůžete přijmout? Zkuste se zamyslet, zda neznáte někoho, kdo momentálně nemá zaměstnání a možná čeká právě na takovou příležitost. Ukažte mu tento inzerát.

 

Rozhodně se podívejte i na další volná místa týkající se práce, kterou je možné provádět z domu.

 

Líbí se vám můj web? Pokud ano, doporučte jej svým přátelům, určitě vám budou vděční. Také se můžete přidat do mé facebookové skupiny, ve které vás budu neustále informovat o nových nabídkách práce z domova a o možnostech vydělávání na internetu. Klikněte na „líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte „dostávat všechny příspěvky“.

 

Sdílejte:

2 Responses to “Překlady textů z CZ do SK pro cestovatelský blog – nabídka”

 1. Adam Macháč napsal:

  Dobrý den,

  jmenuji se Adam Macháč, je mi 16 let a studuji na střední škole obor IT. S velkým zájmem jsem si přečetl váš inzerát na pozici překladatele a autora článků pro cestovatelský blog. Věřím, že jsem ideálním kandidátem pro tuto práci a rád bych vám představil své kvality, které by mohly přispět k úspěchu vašeho projektu.

  Mám výbornou znalost slovenského jazyka a dobrou znalost českého jazyka. Jsem schopen psát srozumitelně, strukturovaně a gramaticky správně v obou jazycích. Přestože jsem student, jsem velmi disciplinovaný a umím efektivně plánovat svůj čas, takže jsem schopen věnovat práci požadovaných 70 hodin měsíčně.

  Přestože jsem ještě mladý, mám vášeň pro cestování a rád se dozvídám nové informace o různých kulturách a místech. Rád bych se podílel na překládání článků z češtiny do slovenštiny a psaní nových článků ve slovenském jazyce.

  Možnost pracovat odkudkoliv a dlouhodobá spolupráce mě velmi lákají. Jsem připraven se naučit hledat akční letenky a zlevněné zájezdy, což by mohlo být skvělým přínosem pro váš blog.

  Těším se na možnost diskutovat o této příležitosti a přispět k úspěchu vašeho cestovatelského blogu.

  Děkuji za zvážení mé žádosti a těším se na vaši odpověď.

  S pozdravem,

  Adam Macháč

Leave a Reply