Recenze na Cointiply.com – jaké možnosti výdělku nabízí portál?

Logo portálu Cointiply a nadpis recenze.

Hledáte už nějaký čas příležitostný výdělek, ale nedaří se vám? Zkuste zahraniční portál Cointiply. Tento portál umožňuje registrovaným uživatelům vydělat si zdarma nějaké Bitcoiny, které lze později hravě zaměnit za koruny či eura. Není nutná žádná investice a nesetkáte se ani s žádnými poplatky (při výplatě jsou však nějaké drobné poplatky). V této recenzi se podíváme na Cointiply detailněji. Naleznete zde podrobný návod, jak začít a jaké možnosti výdělku nabízí tato stránka.

 

Něco málo o Cointiply

Cointiply je platforma bitcoinových odměn nové generace. Uživatelé, kteří se na dané platformě zaregistrují, mohou získávat bitcoiny plněním různých úkolů. Patří sem například sledování reklamních stránek, vyplňování průzkumů, hraní her, panel nabídek, hodnocení aplikací a podobně.

Za dokončení každého úkolu získáváte mince, které si později můžete směnit za peníze nebo bitcoiny či jiné kryptoměny.

Portál funguje od roku 2012 a do dnešního dne se na něj zaregistrovalo přes 4 miliony lidí, kterým Cointiply rozdal 12 000 000 dolarů v bitcoinech.

Cointiply je dostupný pro všechny lidi ze všech koutů světa. Stránka je v anglickém jazyce, takže je velkou výhodou, pokud znáte nějaké to slovíčko. Není to ovšem podmínkou, díky Google překladači si poradíte i bez znalosti angličtiny.

 

Ještě předtím, než začneme, musím vás upozornit na to, že v případě portálu Cointiply jde jen o drobný přivýdělek, výdělek vám v žádném případě nenahradí současné zaměstnání.

 

Jak začít

Otevřete si stránku Cointiply.com a vpravo nahoře klikněte na „Sign Up“. Do formuláře napište své jméno, případně nějakou přezdívku, dále e-mail, heslo a potvrzení hesla. Na závěr registrace zaškrtněte, že nejste robot a také, že souhlasíte se smluvními podmínkami. Pokud to vše stihnete do 5 minut (za 20 vteřin to musíte mít), měli byste obdržet od portálu vstupní bonus 1 000 mincí.

 

Na e-mailovou adresu by vám měl přijít aktivační odkaz. Kliknutím na něj ověříte svůj e-mail. Pokud vám aktivační e-mail náhodou nepřijde, zkontrolujete si, zda nemáte plnou schránku, resp. zda vám to nepřišlo do spamu.

 

Do administračního rozhraní stránky se dostanete přes tlačítko „Login“, kde vypíšete svůj e-mail a heslo. Nic složitého.

 

Jaké možnosti výdělku nabízí portál Cointiply.com?

Je jich hned několik, nejprve si však v krátkosti vysvětlíme jednotlivé kategorie, které naleznete na stránce po vašem přihlášení.

 

Úvodní rozhraní portálu Cointiply.

 

Dashboard – je to úvodní stránka, na které naleznete stručný přehled nejzajímavějších nabídek a průzkumů.

Earn Coins – tato kategorie vás bude zajímat nejvíc, protože v ní najdete všechny možnosti, jak si vydělat.

Aktivity & Payments – tato kategorie má informativní charakter a najdete zde svoji historii vydělávání a informace ohledně výplaty. Kolik mincí musíte našetřit na účtu, abyste si je mohli nechat vyplatit, historii výplat apod.

PTC Ads – tato sekce vás pravděpodobně nebude zajímat. Je určena hlavně inzerujícím firmám. Pokud nabízíte nějaký produkt nebo službu a chcete jej zpropagovat, směle do toho.

Info – pokud máte jakékoli dotazy ohledně portálu Cointiply, v této kategorii byste měli na ně najít odpovědi. A pokud ne, napište mi.

 

Earn Coins

Earn Coins znamená vydělat mince. V této sekci naleznete všechny příležitosti k výdělku. Pojďme si je krok za krokem rozebrat dopodrobna.

 

Roll the Faucet – hoď si kostkou

Nejzákladnější cestou, jak Cointiply využít, je jejich faucet. Ptáte se, o co jde? Každých 12 hodin máte možnost zdarma si zatočit (rolovat) a získat odměnu.

Jak na to? Přejeďte myší na sekci „Earn Coins“ a následně na „Roll the Faucet“. Otevře se vám stránka, na které uvidíte tabulku a červené tlačítkoROLL & WIN“, viz obrázek níže. Klikněte na to tlačítko, následně zaškrtněte, že nejste robot a dejte SUBMIT.

 

Faucet je základní možností, jak vydělat nějaké mince.

 

Stránka vygeneruje náhodné číslo od 0 do 99 999. Následně se podle výše uvedené tabulky podíváte, kolik jste vydělali. Minimální výhra je 10 mincí, což je ekvivalent několika haléřů, maximální výhra je Jackpot (v době psaní tohoto článku je to 276 000 mincí), který získáte, pokud trefíte číslo 99 999. Jackpot neustále roste, dokud ho někdo netrefí. Možná to budete právě vy 😊.

 

Velké zázraky od této možnosti nečekejte, v drtivé většině případů budete dostávat minimální počet mincí. Ale možná se na vás usměje štěstí a vyhrajete Jackpot. Za těch pár vteřin nicnedělání se to vyplatí zkoušet.

 

Navštívit web.

 

View PTC Ads – shlédnutí reklam

O malinko zajímavější výdělek nabídne podkategorie „View PTC Ads“. O co jde? Princip je velmi jednoduchý, budete se proklikávat na jiné webové stránky a za to dostanete nějaké mince.

Každý den zde můžete získat až 250 mincí za pár minut „práce“. Pokud budete vykonávat tuto činnost poctivě každý den, měli byste získat 75 000 mincí, což vychází na cca 180 Kč (oprava: ne vždy je to 250 mincí denně.).

 

Jak na to? Přejeďte myší na sekci „Earn Coins“ a následně na „View PTC Ads“. Na stránce uvidíte několik bloků s tlačítkem „View – shlédnout“.

Vyberte si nějaký blok a klikněte na tlačítko VIEW. V prohlížeči se vám v novém okně otevře jiná webová stránka. Na této stránce musíte zůstat pár vteřin. Jak dlouho, to nám říká text s šedým písmem (viz obrázek níže).

 

O něco málo mincí můžete vydělat v kategorii View PTC.

 

Tak například první blok s nadpisem FREE LITECOINS EVERY HOUR. Šedý text nám říká, že po otevření musíme zůstat na stránce 40 vteřin a vyděláme za to 31 mincí.

Klikněte na tlačítko VIEW a Cointiply vás přesměruje na webovou stránku inzerující firmy. Zůstaňte na stránce zmíněných 40 sekund. Stránku vypněte, až když uvidíte v prohlížeči u Cointiply zelený rámeček viz obrázek níže. Teprve poté můžete web vypnout.

 

Zelený rámeček se znakem OK značí úspěšné dokončení úlohy.

 

Na závěr ještě musíte potvrdit, že jste člověk. Vyskočí vám tabulka (viz obrázek níže), kde po vás chtějí, abyste klikli na nějaký obrázek. Jaký? To tam máte napsáno. Na mém obrázku mám zakliknout na Pencil, což v našem jazyce znamená tužka. Vy tam můžete mít něco jiného. Pokud si nejste jisti, co po vás chtějí, použijte Google překladač 😊.

 

Z obrázků musíte vybrat věc, kterou od vás požadují. Je to k ověření, že nejste robot.

 

Důležitá věc, se kterou je třeba počítat – často se mi stává, že když kliknu na View a Cointiply mě přesměruje na jinou webovou stránku, tak někdy tam čekám i několik minut a zelený rámeček mi nenaběhne. V tom případě doporučuji web inzerenta vypnout a znovu kliknout na View.

Další věc, ve většině případů jsou inzerujícími stránkami zahraniční kasina a některé antivirové firmy je označují za potenciálně škodlivé. Proto se nelekejte, když vás portál Cointiply přesměruje na jinou stránku a ESET, nebo jiný antivírusový program, vám vyhodí upozornění.

 

Postupně jsem se proklikal přes všechny bloky, přičemž mi to celkově zabralo 4 minuty času. Získal jsem za to 190 mincí, což je méně, než jsem očekával. Je to z toho důvodu, že ne všechny reklamní weby fungovaly.

 

Play the Multiplier

Další způsob, jak si vydělat na stránce Cointiply, nabízí podkategorie „Play the Multiplier“. Bohužel je dostupná pouze pro pokročilé uživatele. Pro začátečníky je uzamčena.

Na stránce píší, že přístup k této části získáme až po čase, dokud nezískáme více historie na Cointiply používáním jejich různých služeb. Nezbývá nám nic jiného, ​​než tuto podkategorii pravidelně sledovat a doufat, že nám přístup časem odemknou.

 

Offer Walls – panel nabídek

Tyto nabídky jsou štědře ohodnoceny. Jak máte možnost vidět na obrázku níže, za některé dostanete přes 2 miliony mincí. V době psaní článku je k dispozici přes 31 nabídek s celkovým výdělkem 5 milionů mincí (10 000 mincí = cca 25 Kč). A další nabídky budou určitě přibývat.

 

Nejatraktivnější možnost výdělku nabízí Cointiply v Offer Walls.

 

Každá nabídka je jiná. Někde po vás budou chtít, abyste si stáhli aplikaci do telefonu a ohodnotili ji, v další nabídce si budete muset zahrát hru a splnit v ní všechny úkoly. Krátký popis, co po vás chtějí, naleznete vždy pod nadpisem dané nabídky. Nezapomeňte používat Google překladač.

Vyberte si nabídku a klikněte na červené tlačítko „View Offer“ a následně „Complete this Offer“.

 

Navštívit web.

 

Cointiply Quests – bonusové úkoly

Další zajímavou příležitost k získání mincí naleznete v „Cointiply Quests“. Jak už samotný název napovídá, budete plnit různé úkoly a za ty budete dostávat bonusové mince.

V době psaní článku je k dispozici přes 175 úkolů a celkem za ně můžete dostat přes 100 tisíc mincí. Možná je to málo, ale nezapomínejme, že to je jen bonus.

 

Za splnění úkolů můžete obdržet další mince.

 

Play Games – hraní her

Další příležitost výdělku nabízí podkategorie „Play Games“. Pokud jste vášnivým hráčem a máte dostatek volného času, můžete si zahrát a něco si přivydělat. Výběr je poměrně široký, k dispozici je cca 100 her včetně puzzle, sudoku, karetních her apod.

Tato podkategorie nabízí podle mého názoru nejslabší výdělek. Zahrál jsem si pár her, strávil jsem nad tím několik desítek minut, ale vydělal jsem jen pár mincí.

Hraní her na Cointiply nepatří mezi výnosné možnosti.

 

Complete Surveys – vyplňování průzkumů

Solidní porci mincí můžete vydělat také v „Complete Surveys“. O vydělávání na internetu vyplňováním dotazníků jste už zřejmě slyšeli. A někteří z vás to určitě i vyzkoušeli.

Portál Cointiply spolupracuje se 14 průzkumnými agenturami a drtivá většina z nich nabírá respondenty z celého světa.

Za vyplnění jednoho dotazníku můžete vydělat od 10 do 200 000 mincí (500 Kč). Výdělek závisí na agentuře, tématu a délce dotazníku (počtu otázek).

Nevýhodou je, že vyplňování dotazníků bude probíhat pravděpodobně v anglickém jazyce. Pokud umíte výborně anglicky a navíc žijete někde v zahraničí, neměl by to být pro vás problém. Zkuste to. Ostatním doporučuji mrknout se na tento článek, tedy za předpokladu, že si chcete začít přivydělávat vyplňováním dotazníků. Naleznete v něm cca 20 českých průzkumných agentur, respektive zahraničních agentur s českou podporou, a tedy dotazníky v češtině.

 

Complete surveys je vhodná spíše pro zahraniční respondenty.

 

Refer Users – doporučení přátelům

Portál Cointiply, stejně jako jiné podobné webové stránky, nabízí možnost vydělat si další mince doporučením. Máte-li nějakého známého, který hledá drobné přilepšení k zaměstnání, můžete mu doporučit Cointiply. Portál vás za to odmění. Odměna je spíše symbolická.

Pokud portál Cointiply nechcete doporučovat, nemusíte. Je to spíše příjemný bonus, žádná podmínka.

 

Redeem Promo Code – uplatněte promo kód

Tato možnost vám sice mince nevydělá, ale máte možnost získat zajímavé bonusy. K tomu budete potřebovat promo kód, resp. slevový kód. Kde ho najít, netuším, zkuste pohledat na Googlu, možná tam nějaký naleznete.

 

Watch Videos a Install Mobile Apps

Za zmínku stojí ještě tyto dvě podkategorie. První „Watch Videos“ vám umožňuje získat mince za sledování videí, resp. TV, u druhé „Install Mobile Apps“ vyděláte mince instalováním a hodnocením různých mobilních aplikací.

Musím však podotknout, že tato možnost je ve většině případů dostupná jen pro americké či britské uživatele. Tak například, pokud jde o sledování videí, jsou tam tři TV stanice/online platformy a u všech mi vyhodí upozornění, že není dostupné ve vaší zemi.

 

Výběr peněz a další nastavení

Všechny podrobnosti ohledně vašeho účtu naleznete v „Account Settings“ vpravo nahoře, když kliknete na šipku směřující dolů. Můžete si tam změnit e-mail, heslo, adresu pro výběr peněz, případně zapnout 2fázovou autorizaci (kvůli lepší bezpečnosti).

Výběr peněz můžete uskutečnit v sekci „Withdraw“. Výplatní minimum je 35 000 mincí. Musíte tedy nasbírat alespoň 35 000 mincí, abyste si mohli poslat výplatu.

 

Musím podotknout, že výběr vydělaných peněz lze provést pouze na nějakou krypto peněženku – viz obrázek níže. K dispozici jsou čtyři – Bitcoin, Litecoin, DASH či DOGE peněženka.

O těchto krypto peněženkách jsem napsal samostatnou recenzi. Jsou bezpečné stejně jako váš účet v bance. Netřeba se toho bát. Každopádně vám stačí začít se tím zabývat, až když nasbíráte 35 000 mincí na Cointiply. Do té doby můžete krypto peněženky ignorovat.

 

Výběr peněz (výplata) a další nastavení.

 

Pokud si nevíte s něčím rady, použijte Google překladač, případně napište do diskuse níže. Rád vám poradím. Mějte na paměti, že se jedná o příležitostný výdělek, který vám nenahradí klasické zaměstnání. Při troše štěstí však můžete přijít k zajímavým penězům, které dokáží pokrýt náklady na dárky pro vaše blízké. Nebo vám poslouží při placení dovolené.

Pokud vás portál Cointiply zaujal, zde se můžete zaregistrovat.

 

Nenašli jste v článku to, co jste hledali? Pak si zkuste prohlédnout i diskusní fórum. Možná tam najdete pár zajímavých informací k tomuto tématu.

Máte už nějaké zkušenosti s portálem Cointiply.com? Potěšíte mě, pokud je napíšete do diskuse.

 

Našli jste v tomto článku zajímavé informace, které považujete za prospěšné? Pak se o ně podělte se svými známými a možná tak někomu pomůžete. Stačí, když článek budete sdílet nebo mu dáte like. Určitě doporučuji připojit se i k mé facebookové skupině, ve které neustále zveřejňuji novinky týkající se práce z domu a podnikání na internetu. Klikněte na líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte  „dostávat všechny příspěvky“.

 

Sdílejte:

Leave a Reply