Překladatel z češtiny do němčiny a naopak – nabídka práce

Hallo, wie geht´s? Výborně! A pokud umíte daleko daleko víc z německého jazyka, než je tato jedna věta, máte možnost získat práci, jež může být vaším koníčkem. Firma Interiors z Kasejovic (plzeňský kraj) hledá pro svou německy hovořící klientelu spolehlivého a pečlivého překladatele/tlumočníka. Pokud ještě navíc vládnete angličtinou, máte vyhráno. Zaměstnavatel slibuje flexibilní pracovní dobu, možnost práce převážně z domova a další zajímavé benefity finančního a nefinančního charakteru.

Náplň práce:

  • komunikace s klienty, partnery, kolegy v německém jazyce,
  • překlady emailové komunikace z DE do CZ a naopak,
  • tlumočení videokonferencí.

Požadují:

  • minimálně středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou,
  • perfektní znalost německého jazyka.

Výhodou:

  • znalost anglického jazyka.

Osobnostní předpoklady:

  • spolehlivost,
  • dodržování termínů,
  • pečlivost.

Nabízejí:

  • práci z domova,
  • volný pracovní čas,
  • zajímavé platové ohodnocení,
  • zaškolení,
  • různé příspěvky, bonusy a vzdělávací kurzy,
  • další firemní benefity.

Pro více informací a kontakt na společnost klikněte:

Zaujala vás tato pracovní nabídka, ale nesplňujete nezbytné požadavky? Možná znáte někoho, pro koho by byla tato pracovní příležitost vyhovující. Doporučte mu tento inzerát.

Určitě mrkněte i na další volné nabídky práce, které je možné provádět pohodlně doma.

Líbí se vám můj web? Pokud ano, doporučte jej svým přátelům, určitě vám budou vděční. Také se můžete přidat do mé facebookové skupiny, ve které vás budu neustále informovat o nových nabídkách práce z domova a o možnostech vydělávání na internetu. Klikněte na „líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte „dostávat všechny příspěvky“.