Překladatel ve startupové firmě – nabídka práce

Umíte-li dobře anglicky, ale nechce se vám učit v jazykovce ani překládat nudné technické texty, mohla by se vám líbit tato dnešní nabídka. Startupová firma ContentKing, která se specializuje na online marketing, hledá do svého dynamického týmu překladatele z angličtiny do češtiny, který by překládal texty na webu i v aplikaci a udržoval ji atraktivní pro český trh. Práce zabere cca 8 – 12 hodin týdně, můžete se stát součástí brněnského týmu, nebo pracovat z domova nebo z kavárny. Důležitá je vaše jazyková vybavenost a nadšení při práci.

Náplň práce:

  • překlady textů pro web a aplikaci,
  • aktualizace a lokální uzpůsobení aplikace pro český trh.

Požadují:

  • znalost českého a anglického jazyka (min. B2),
  • uživatelskou praxi na PC.

Osobnostní předpoklady:

  • nadšený přístup k práci,
  • aktivní osobnost,
  • týmový hráč.

  • flexibilní pracovní dobu a home office – práci odkudkoliv podle vlastních preferencí,
  • práci na částečný úvazek,
  • možnost naučit se něco z oblasti digitálního marketingu a SEO,
  • možnost profesního rozvoje.

Více informací o nabídce a kontakt na společnost naleznete na stránce:

www.startupjobs.cz/nabidka/15808/english-to-czech-translator.

Zaujala vás tato pracovní nabídka, ale nesplňujete nezbytné požadavky? Možná znáte někoho, pro koho by byla tato pracovní příležitost vyhovující. Doporučte mu tento inzerát.

!!! Tato nabídka již není aktuální !!!

Rozhodně se podívejte i na další volná místa týkající se práce, kterou je možné provádět z domu.

Líbí se vám můj web? Pokud ano, doporučte jej svým přátelům, určitě vám budou vděční. Také se můžete přidat do mé facebookové skupiny, ve které vás budu neustále informovat o nových nabídkách práce z domova a o možnostech vydělávání na internetu. Klikněte na „líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte „dostávat všechny příspěvky“.

2 Responses to “Překladatel ve startupové firmě – nabídka práce”

  1. Anastasiia napsal:

    Dobrý den. Měla bych zájem o tuto práci, nevím, zda je pořád aktuální… Mám zkušenosti s překladem mezi ČJ A AJ ze studia, mám vystudované jazykové gymnázium ze zaměřením na AJ. Z AJ mám také CAE certifikát (úroveň C1).