Hledá se freelance překladatel, přepisovatel nebo titulkovač

Společnost Multilingual connections hledá nezávislého lingvistu, který výborně ovládá anglický jazyk. Pokud byste chtěli pracovat jako překladatel, přepisovatel, titulkovač nebo poskytovatel hlasových služeb, pokračujte ve čtení! Pokud jste organizovaný člověk se smyslem pro detail, zajímáte se o jazyky a rád se dozvíte o nových věcech, mohla by být tato práce pro vás zajímava. Pracovní úkoly budou vycházet z vaší specifikace – buď budete překládat nebo přepisovat texty. Práce je určena pouze pro freelancery, tedy lidi na volné noze.

Náplň práce:

  • úkoly založené na vaší specifikaci (překladatel, přepisovatel, titulkovač nebo poskytovatel hlasových služeb),
  • práce s texty (přepis, překlad atd.).

Požadují:

  • být na volné noze je nutností,
  • relevantní vzdělání v lingvistice,
  • zkušenosti v jazykové oblasti.

Osobnostní předpoklady:

  • zájem o cizi jazyky,
  • organizační schopnosti,
  • flexibilita,
  • schopnost dodržovat termíny,
  • velmi dobrá znalost angličtiny (gramatika, stylistika),
  • zájem o výzkum ne tak známých témat,
  • samostatnost.

Nabízejí:

  • motivační plat,
  • živnost,
  • práce z pohodlí domova,
  • možnost učit se novým věcem a dělat něco, co vás baví.

Kontakt na firmu najdete na stránce:

Zaujala vás tato pracovní nabídka, ale nesplňujete nezbytné požadavky? Možná znáte někoho, pro koho by byla tato pracovní příležitost vyhovující. Doporučte mu tento inzerát.

Rozhodně se podívejte i na další volná místa týkající se práce, kterou je možné provádět z domu.

Pokud se vám tento inzerát líbí (nebo celý můj web), sdílejte ho se svými přáteli, určitě to ocení. Klidně se přidejte i do mé facebookové skupiny, budete tak mít stále přehled o nových pracovních příležitostech. Skupina je zaměřená na výdělek na internetu a zveřejňuji v ní i nabídky na práci z domu. Klikněte na „líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte „dostávat všechny příspěvky“.