Asistent/ka ředitele technologické firmy – nabídka práce

Ředitel marketingové a technologické firmy Lucidcircus k sobě hledá člověka na pozici asistent/asistentka, který by mu pomohl s administrativním zatížením. Společnost Lucidcircus podniká v oboru vývoje aplikací pro desktop i mobilní telefony a designu, uchazeč o nabízenou pozici by se proto měl orientovat ve světě kódování i nejnovějších technologických trendech. Firma nabízí práci na plný úvazek a adekvátní finanční odměny, výhodou vám bude bydliště v Olomouci a okolí, případně se dá pracovat i formou homeoffice.

Náplň práce:

  • zajištění kompletní firemní administrativy,
  • výpomoc s aktuálními úkoly,
  • online komunikace se zahraničními klienty.

Požadují:

  • znalost práce v systému WordPress,
  • orientace v oboru kódování, optimalizace, apod.,
  • profesionální znalost psané angličtiny.

Výhodou:

  • znalost softwarů pro editaci fotografií (Photoshop, Sketch),
  • orientace na sociálních sítích,
  • dokončené vysokoškolské vzdělání,
  • bydliště v okolí Olomouce.

Osobnostní předpoklady:

  • komunikativní osobnost,
  • samostatnost,
  • umění pracovat efektivně,
  • motivovanost do práce.

Nabízejí:

  • práci na plný úvazek s možností práce na IČO,
  • flexibilní rozvržení pracovní doby,
  • zastání stabilní a fungující firmy,
  • možnost práce z co-workingové kanceláře nebo z domova,
  • finanční odměny dle zkušeností a znalostí.

Více informací a kontakt najdete na stránce:
www.startupjobs.cz/nabidka/19745/asistent-ka-reditele

Připadá vám toto pracovní místo lákavé, avšak z časových důvodů ho nemůžete přijmout? Zkuste se zamyslet, zda neznáte někoho, kdo momentálně nemá zaměstnání a možná čeká právě na takovou příležitost. Ukažte mu tento inzerát.

!!! Tato nabídka již není aktuální !!!

Viz také další volné pracovní příležitosti, které se dají provádět vzdáleně.

Pokud můžete, podpořte můj projekt lajknutím či sdílením na sociálních sítích. Je to to nejmenší, co můžete pro mě a pro růst tohoto webu udělat. Rovněž budu rád, pokud se připojíte do mé facebookové komunity, která je zaměřená na online vydělávání a práci z domu. Označte „líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte  „dostávat všechny příspěvky“.