Překládání textů do maďarštiny – nabídka práce

Pro všechny zájemce bez rozdílu věku nebo vzdělání, kteří mají zájem o přivýdělek z pohodlí domova, se nabízí práce na DPP u společnosti ConQuest entertainment a.s. To nejdůležitější, co budete potřebovat, je výborná znalost maďarského jazyka. Pokud je maďarština vaše silná stránka, můžete firmě pomoci s překlady reklamních a prodejních materiálů ke zboží, které společnost prodává. To znamená, že dostanete k překladu prodejní katalogy nebo třeba uživatelské manuály. Začít pracovat můžete okamžitě.

Náplň práce:

  • překlady českých textů do maďarštiny.

Požadují:

  • bezproblémovou znalost maďarštiny,
  • cit pro jazyk,
  • vlastní počítač a možnost připojení k internetu.

Výhodou:

  • zkušenost s profesionálními překlady.

Osobnostní předpoklady:

  • spolehlivost,
  • schopnost dodržovat deadliny,
  • pečlivost,
  • samostatnost.

Nabízejí:

  • přivýdělek z domova formou DPP,
  • nástup možný okamžitě,
  • plat podle domluvy.

Více informací o nabídce a kontakt na společnost naleznete na stránce

!!! Tato nabídka již není aktuální !!!

Není pro vás tato nabídka práce zajímavá? Znáte však někoho, koho by oslovila a upoutala? Zprostředkujte mu tento inzerát.

Určitě mrkněte i na další volné nabídky práce, které je možné provádět pohodlně doma.