PR & Social Media specialista v oblasti motorsportu

Nabídka práce.

MM Production hledá do svého akčního týmu PR & Social Media specialistu v oblasti motosportu. Náplní práce je vytváření komunikační strategie v médiích a na sociálních sítích, tvorba tiskových zpráv, copywriting, komunikace s médii. Práce je na zkrácený úvazek, je možné ji vykonávat pohodlí z domova, očekávají zkušenosti na podobné pozici, výbornou angličtinu, být týmovým hráčem a vztah k motosportu. Plat 10 000 Kč – 26 000 Kč / měsíc.

Náplň práce:

  • komunikační strategie v médiích na sociálních sítích,
  • správa obsahu pro sociální sítě,
  • copywriting,
  • tvorba tiskových zpráv,
  • kontakt s médii.

Požadují:

  • zkušenosti s tvorbou obsahu,
  • samostatnost,
  • komunikativní angličtina,
  • vztah k auto/moto,
  • umět psát texty.

Nabízejí:

  • možnost práce z domova,
  • práci na zkrácený úvazek,
  • možnost seberealizace a rozvoje,
  • příjemný kolektiv,
  • flexibilní pracovní dobu,
  • plat 10 000 Kč – 26 000 Kč / měsíc.

Kontakt a více informací o této pozici najdete na stránce:

Není tato práce pro vás ta pravá? A neznáte náhodou člověka, který by mohl mít o tuto volnou pozici zájem? Pokud ano, pošlete mu tento inzerát.

Viz také další volné pracovní pozice, na kterých můžete působit ze své kanceláře či domova.