Asistent/ka v mezinárodní společnosti – nabídka práce

Nabídka práce.

Umíte výborně anglicky, máte selský rozum, jste pečlivý/á a umíte se zorientovat v číslech? Mezinárodní společnost poskytující finanční služby v cestovním ruchu, právě hledá vhodného uchazeče na pozici Assistant/asistentka. Na téhle specifické pozici určitě nebudete muset docházet do kanceláře, jelikož se jedná o 100% remote job. Můžete tedy být odkudkoliv a pracovat, odkud chcete. Vaším denním chlebem bude péče o klienty, práce s interním systémem a administrativa.

Náplň práce:

  • práce s interním systémem – správa dat, plateb a následná kontrola,
  • péče o klienty (cestovní kanceláře) a komunikace s nimi,
  • komunikace v rámci společnosti (v angličtině),
  • administrativa.

Požadují:

  • výbornou znalost českého jazyka,
  • výbornou znalost anglického jazyka na úrovni B2+
  • zkušenost s administrativní prací,
  • analytické myšlení,
  • multitasking,
  • schopnost dodržovat termíny,
  • dobrá práce na PC.
  • mít nějaké IT znalosti,
  • proklientský přístup,
  • komunikativnost.

Výhodou:

  • znalost jiného cizího jazyka,
  • orientace v cestovním ruchu,

Nabízejí:

  • práce na plný nebo částečný úvazek, 100% remote spolupráce (úplná práce z domova),
  • možnost kariérního růstu,
  • zaškolení a podpora zkušenějších kolegů,
  • finanční ohodnocení podle zkušeností,
  • firemní benefity – notebook atd.

Kontakt a více informací o nabídce najdete na stránce:

Nabídka je platná do 15.06.2023 nebo do smazání původního inzerátu.

Připadá vám toto pracovní místo lákavé, avšak z časových důvodů ho nemůžete přijmout? Zkuste se zamyslet, zda neznáte někoho, kdo momentálně nemá zaměstnání a možná čeká právě na takovou příležitost. Ukažte mu tento inzerát.