Redaktor/novinář – realitní/byznys – nabídka práce

Nabídka práce.

Nový internetový projekt o realitách hledá redaktora, který má zkušenosti s psaním o realitních / byznys tématech. Co by měl mít ideální uchazeč? Výbornou znalost českého a anglického jazyka, dobrou gramatiku a stylistiku, schopnost generovat zajímavá témata a mít přehled v realitním prostředí. Práce na HPP nebo ŽL. Můžete spolupracovat na plný či částečný úvazek. Těšit se můžete na homeoffice a atraktivní finanční ohodnocení.

Náplň práce:

  • vytvářet obsahové strategie,
  • psát krátké texty o různých tématech,
  • umísťovat texty na sociální sítě (Facebook, Instagram, Twitter, Linkedin) a na web,
  • příprava otázek pro rozhovory s předními hráči realitního trhu,
  • příprava textů pro partnerská média.

Požadují:

  • velmi dobrou znalost anglického jazyka,
  • aktivní zájem a přehled v realitním prostředí,
  • výbornou znalost gramatiky, stylistiky a redaktorského prostředí,
  • ideální ekonomické vzdělání – obor žurnalistika,
  • schopnost generovat zajímavá témata,
  • důslednost,
  • pečlivost.

Výhodou:

  • působení v redakci média z oborů média – reality / byznys,
  • aktivní práce se sociálními médii (přidávání schválených příspěvků na soc. media projektu),
  • zkušenosti s nástroji pro správu soc. médií.

Nabízejí:

  • flexibilní pracovní dobu,
  • práci na dálku,
  • práci na HPP nebo živnost,
  • atraktivní platové ohodnocení.

Více informací a kontakt najdete na stránce:

Nabídka je platná do 15.06.2023 nebo do smazání původního inzerátu.

Nic pro vás? A neznáte náhodou člověka, který by mohl mít o tuto volnou pracovní pozici zájem? Pokud ano, pošlete mu tento inzerát.

Určitě mrkněte i na další volné nabídky práce, které je možné provádět pohodlně doma.

Další zajímavé nabídky, zaměřené výhradně pro redaktory, najdete v této kategorii.