Online marketing guru – nabídka práce

Pojem SEO vám není cizí, víte, jak analyzovat aktivity na webových stránkách a sociálních sítích a správa webových stránek je vaší zálibou? Potom jste horkým kandidátem pro tuto práci. Společnost MUZZA design s.r.o. rozšiřuje svůj marketingový tým a hledá schopného online marketéra. Pokud již máte nějaké zkušenosti s online marketingem, určitě se o tuto nabídku ucházejte. Vydělat si můžete 30 000 Kč až 40 000 Kč / měsíc. Práce v home office je možná.

Náplň práce:

  • SEO optimalizace webových stránek,
  • využívání programů Google analytics, Pixels a podobně k analýze,
  • úpravy webových stránek, správa webu,
  • tvorba emailových kampaní,
  • optimalizace PPC,
  • propagace webových stránek, aktivita na sociálních sítích,
  • spolupráce s dalšími členy týmu – copywriter, PR tým atd.

  • schopnost analyzovat data (např. Google Analytics, Excel apod.)
  • alespoň 2 letá zkušenost v jakékoli oblasti online marketingu,
  • zkušenost se správou webu a sociálních sítí,
  • přehled o trendech v oboru (SEO, RTB, Affiliate, e-mail marketing),
  • výborná znalost českého jazyka,
  • komunikativní znalost anglického jazyka.

Osobnostní předpoklady:

  • organizační schopnosti,
  • pečlivost,
  • preciznost,
  • zodpovědnost,
  • práce v týmu.

Nabízejí:

  • kreativní práci na zajímavých projektech,
  • kariérní růst,
  • pohyblivou pracovní dobu,
  • práci z pohodlí domova, případně v kancelářích v Praze.

Více informací a kontakt na firmu najdete na stránce:

Nabídka je platná do 20.08.2021 nebo do smazání původního inzerátu.

Není tato práce pro vás ta pravá? A neznáte náhodou člověka, který by mohl mít o tuto volnou pozici zájem? Pokud ano, pošlete mu tento inzerát.

Viz také další volné pracovní pozice, na kterých můžete působit ze své kanceláře či domova.

Další zajímavé nabídky, zaměřené výhradně pro online marketing, najdete v této kategorii.

Líbí se vám můj web? Pokud ano, doporučte jej svým přátelům, určitě vám budou vděční. Také se můžete přidat do mé facebookové skupiny, ve které vás budu neustále informovat o nových nabídkách práce z domova a o možnostech vydělávání na internetu. Klikněte na „líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte „dostávat všechny příspěvky“.