Nákupčí s anglickým jazykem – nabídka práce

Ovládáte anglický jazyk na pokročilé úrovni, máte zkušenosti s podobnou prací a jste ochotni pracovat na odpolední směně? Potom zkuste reagovat na nabídku od personální agentury NOVÝ START, personální agentura s.r.o., která hledá pro svého klienta nákupčího se znalostí anglického jazyka. Jedná se o práci z domu na 100%. Zaškolení by probíhalo první týden na Želetavsku a pak už vše z tepla domova. A co bude náplní vaší práce?

Náplň práce:

  • objednávat materiál,
  • sledovat termíny dodávek,
  • vyjednávat s dodavateli a rozvíjet vztahy,
  • zajišťovat optimální množství zásob,
  • spravovat data o materiálu a dodavatelích v systému.

Požadují:

  • zkušenosti s prací na obdobné pozici,
  • znalost anglického jazyka,
  • ochotu pracovat od 14:00 do 22:00 hod.

Osobnostní předpoklady:

  • samostatnost,
  • aktivní přístup k práci,
  • spolehlivost.

Nabízejí:

  • 100% práci z domova,
  • možnost vzdělávat se, jazykové kurzy,
  • kariérní růst,
  • ohodnocení dle vašich zkušeností,
  • další zajímavé benefity – dovolenou navíc, stravenky…

Více informací a kontakt na firmu najdete na stránce:

Nabídka je platná do 15.08.2021 nebo do smazání původního inzerátu.

Nic pro vás? A neznáte náhodou člověka, který by mohl mít o tuto volnou pracovní pozici zájem? Pokud ano, pošlete mu tento inzerát.