Administrativně technická podpora – nabídka práce

Nabízí se zajímavá práce v administrativě pro technicky zdatné lidi. Jedna z vedoucích personálních agentur, AXIAL PERSONNEL AGENCY s.r.o., shání pro svého klienta vhodné uchazeče na technickou podporu. Na starosti budete mít výpomoc při organizaci jednoduchých aktivit, vytváření objednávek a odpovídání na emaily IT týmu. Firma nabízí možnost práce z domova a zajímavé finanční ohodnocení. Na plný úvazek si můžete vydělat až 40 000 Kč.

Náplň práce:

  • administrativně – technická práce – odpovídání na emaily IT teamu,
  • vytváření objednávek v interním systému,
  • pomoc při organizaci jednoduchých aktivit.

Požadují:

  • minimálně středoškolské vzdělání s maturitou,
  • komunikativní znalost anglického jazyka,
  • uživatelskou znalost MS Office programů – Excel, Word,
  • předchozí zkušenosti s prací se zákazníky,
  • zájem o práci v technickém oboru.

Osobnostní předpoklady:

  • samostatnost,
  • zodpovědnost,
  • aktivní přístup k práci.

Nabízejí:

  • možnost práce z domova,
  • pohyblivou pracovní dobu,
  • zajímavé finanční ohodnocení – 40 000 tisíc Kč,
  • nástup možný ihned.

Více informací a kontakt na firmu najdete na stránce:

Nabídka je platná do 20.08.2021 nebo do smazání původního inzerátu.

Nic pro vás? A neznáte náhodou člověka, který by mohl mít o tuto volnou pracovní pozici zájem? Pokud ano, pošlete mu tento inzerát.