Marketing Specialista s francouzštinou – nabídka práce

Prahneš po rozvoji v oblastech online marketingu, především v SEO, ale zajímají tě i jiné obory (analytika, UX, PPC…)? Ovládáš francouzský jazyk slovem i písmem? Pak neváhej a staň se novým kolegou marketingové agentury eVisions. Ta hledá do svého týmu samostatného a kreativního marketingového specialistu. Možná nim budeš právě ty! Na co všechno se můžeš kromě možnosti práce z domova těšit?

Náplň práce:

  • pomůžeš klientům vyšperkovat jejich weby na SEO skvosty, které jim budou jejich konkurenti závidět a vyhledávače vyznamenávat skvělými pozicemi,
  • budeš zkoumat weby od hlavičky po patičku a staneš se mistrem SEO analýz,
  • zkoordinuješ a seřídíš všechny marketingové aktivity projektů (PPC, copywriting, linkbuilding…) tak, aby všechno šlapalo jako dobře namazaný orloj a ty ses mohl zaručit za výkony kampaní,
  • budeš komunikovat s klienty online i offline na příležitostných schůzkách, průběžně jim vyhodnocovat svou práci a pyšnit se dosaženými výsledky v reportech,
  • otestuješ si nové nástroje, naboostuješ své znalosti a podělíš se o nabyté zkušenosti,
  • budeš dělat rešerše a pomáhat s linkbuildingem,
  • vydáš se na průzkum nových cest, stezek a cestiček, kterými bys mohl zdolat vytyčené cíle,
  • když se ti bude chtít, můžeš psát články, natáčet videa nebo přednášet na konferencích.

Požadují:

  • francouzština – psaná i mluvená – plynně.

Osobnostní předpoklady:

  • samostatnost,
  • týmovost,
  • kreativita,
  • odhodlání.

Nabízejí:

  • flexibilní pracovní doba,
  • možnost práce z domova,
  • vzdělávání se v online marketingu,
  • plat dle domluvy.

Svůj životopis a motivační dopis zasílejte na emailovou adresu: havlikova@evisions.cz

Připadá vám toto pracovní místo lákavé, avšak z časových důvodů ho nemůžete přijmout? Zkuste se zamyslet, zda neznáte někoho, kdo momentálně nemá zaměstnání a možná čeká právě na takovou příležitost. Ukažte mu tento inzerát.

Určitě mrkněte i na další volné nabídky práce, které je možné provádět pohodlně doma.

Pokud se vám tento inzerát líbí (nebo celý můj web), sdílejte ho se svými přáteli, určitě to ocení. Klidně se přidejte i do mé facebookové skupiny, budete tak mít stále přehled o nových pracovních příležitostech. Skupina je zaměřená na výdělek na internetu a zveřejňuji v ní i nabídky na práci z domu. Klikněte na „líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte „dostávat všechny příspěvky“.