Odborný redaktor časopisu Zdravotnictví a medicína

Nabídka práce.

Odborný měsíčník pro lékaře, farmaceuty, sestry a další zdravotnické profese se sídlem v Praze u metra Vyšehrad, hledá do svého týmu redaktora se zkušenostmi z redaktorské pozice. Důležité je umět psát, mít zájem o prostředí českého zdravotnictví, výborné komunikační schopnosti, znalost českého jazyka a stylistiky. Možnost práce z domova, pracovní doba je individuální. Příležitost pro juniorní redaktory. Vhodné i pro MD, OSVČ, důchodce.

!!! Bohužel tato nabídka je už obsazena, doporučuji podívat se na další, stále aktuální nabídky práce, které je možné provádět pohodlně doma !!!

Další zajímavé nabídky, zaměřené výhradně pro redaktory, najdete v této kategorii.

Náplň práce:

  • psaní článků ze zdravotnického oboru
  • práce s informacemi.

Požadují:

  • zkušenosti s prací redaktora,
  • odpovědnost,
  • orientaci ve světě zdravotnictví,
  • výbornou češtinu a a stylistiku,
  • účastnit se společenských akcí.

Nabízejí:

  • možnost homeoffice,
  • individuální pracovní dobu,
  • práci na DPP nebo IČO,
  • možnost odborného růstu,
  • mzda – 500 až 1500 Kč/úkol.
  • přátelskou atmosféru.

Připadá vám toto pracovní místo lákavé, avšak z časových důvodů ho nemůžete přijmout? Zkuste se zamyslet, zda neznáte někoho, kdo momentálně nemá zaměstnání a možná čeká právě na takovou příležitost. Ukažte mu tento inzerát.