Java Developer – nabídka práce

Nabídka práce.

Quant Retail, softwarová firma, která vyvíjí úspěšné softwarové řešení v oblasti Retail Space & Demand Planning, hledá Java Developera s minimálně dvouletou vývojářskou praxí. Pracovat můžete odkudkoli,  možná je 4hodinová pracovní doba či plný úvazek. Nutná je velmi dobrá znalost jazyka Java, zkušenosti s projekty (i ve škole či osobní projekty) a dobrá znalost angličtiny. Nabídka je vhodná i pro studenty, rodiče na MD nebo OZP. Plat 40 000 ‍–‍ 60 000 Kč/měsíc.

!!! Bohužel tato nabídka již není aktuální. Můžete se ale poohlédnout po dalších, podobných nabídkách !!!

Náplň práce:

  • implementace nových funkcí,
  • práce s Quant webem,
  • automatické úlohy pro import a export dat,
  • rozvoj middleware,
  • automatické a integrační testy.

Požadují:

  • dobrou znalost jazyka Java,
  • znalost objektově orientovaného programování,
  • min. 2 roky vývojářské praxe,
  • nadšení pro programování,
  • velmi dobrou znalost anglického jazyka.

Nabízejí:

  • 100% homeoffice,
  • plný či poloviční úvazek,
  • vhodné i pro studenty,
  • flexibilní pracovní dobu,
  • plat 40 000 ‍–‍ 60 000 Kč/měsíc,
  • firemní Mac Desktop.

Není tato práce pro vás ta pravá? A neznáte náhodou člověka, který by mohl mít o tuto volnou pozici zájem? Pokud ano, pošlete mu tento inzerát.