Online obchodní zástupce – nabídka práce

Nabídka práce.

Ficeon je průvodce světem financí, srovnání finančních produktů od jedniček na trhu online z pohodlí domova. Firma provozující tento portál shání do týmu komunikativní obchodníky s tahem na branku. Pokud patříte mezi týmové hráče a jste ochotni učit se a pracovat na sobě, pak může být tato nabídka právě pro vás. Firma nabízí spoustu atraktivních benefitů včetně fixního platu a 100% práce z pohodlí domova.

!!! Bohužel, tato pozice je už obsazena. Rozhodně se podívejte i na další nabídky práce, které lze provádět z domova !!!

Náplň práce:

  • telefonicky komunikovat s klienty a provázet je celým procesem vyřízení hypotéky nebo pojištění investic,
  • administrativa.

Požadují:

  • požadované vzdělání: středoškolské s maturitou,
  • požadovaný jazyk: čeština.

Osobnostní předpoklady:

  • komunikativnost,
  • empatie,
  • tah na branku,
  • týmový hráč,
  • férovost, nejen v obchodních vztazích,
  • ochotu učit se a pracovat na sobě.

Výhodou:

  • zkušenosti z oboru financí.

Nabízejí:

  • práci na živnostenský list,
  • práci vhodnou pro absolventy, studenty, důchodce, ženy na mateřské dovolené,
  • slevy na firemní produkty,
  • další benefity – zaměstnanecké půjčky, Multisport karta, home office, sick days, finanční bonusy,
  • chytré online nástroje, využívání AI, pravidelná školení a systém osobního rozvoje,
  • motivační odměnou složenou z fixní částky a variabilní složky,
  • pružnou pracovní dobu.

Připadá vám tato pracovní nabídka zajímavá, ale aktuálně neplánujete změnit práci? A co vaši příbuzní či kamarádi? Zkuste se zamyslet, jestli neznáte někoho, kdo je bez práce a možná čeká na takovou příležitost. Ukažte mu tento inzerát.