Forever Living – Aloe vera produkty pro zdraví a krásu

Logo Forever Living společnosti.

Společnost Forever Living Products patří mezi největší pěstitele, výrobce a distributory produktů Aloe vera na světě, byla založena v roce 1978 v Scottsdale v Arizoně. Ať už jde o výživové doplňky nebo kosmetiku, produkty firmy mohou pomoci každému vypadat i cítit se lépe. A nejen to. Forever Living nabízí nejen výrobky nejvyšší kvality, ale i možnost vydělávat peníze z domova prostřednictvím internetu, a tím změnit život podle svých představ.

 

Proč se Forever Living liší od jiných firem

Ve firmě Forever se neustále snaží o zlepšování svých postupů s cílem přinášet kvalitnější a efektivnější produkty s důrazem na životní prostředí. Dělají to, protože věří, že je to správná věc. Je správná věc pečovat o životní prostředí i pro budoucí generace.

Společnost Forever má vlastní pole v Dominikánské republice a v Texasu, na kterých pěstuje více než 50 milionů rostlin Aloe vera.

Pouhých 20 rostlin Aloe vera dokáže přeměnit stejné množství CO2 na kyslík jako jeden strom. Takže už jen tím, že je společnost Forever pěstitelem rostlin Aloe vera, očišťuje zem o několik milionů tun CO2 ročně.

 

Produkty nejvyšší kvality

Společnost Forever Living přináší nejlepší produkty, které jsou dostupné na dnešním trhu, i díky tomu, že se snaží udržet nejvyšší možný standard. Standardy upravující firma Forever Living Products jsou přísnější než průmyslové či vládní standardy.

Pěstují na vlastních polích, mají vlastní výrobu a distribuci, takže mají pod kontrolou celý výrobní proces svých produktů a to jim umožňuje dosahovat nejvyšší kvality.

 

Firma Forever Living nabízí množství kvalitních produktů z Aloe vera.

 

V čem je síla společnosti Forever Living

Na celém světě existuje okolo 400 druhů rostlin Aloe. Mnohé z nich jsou pro lidi prospěšné, ale jen jeden, nejstarší druh, obsahuje látky, které jsou pro lidský organismus velmi potřebné. Tato rostlina je známá již celá tisíciletí. Mluvíme o Aloe barbadensis Miller, která má přirozeně utišující, chladivé a hydratační vlastnosti. Zmínka o této rostlině existuje již od roku 2200 př. n. l. Dokáže tišit drobné popáleniny, hydratovat suchou pokožku, je zdrojem životní síly pro organismus a napomáhá při jeho regeneraci. Společnost Forever Living se snaží nacházet způsoby, jak všechny tyto pozitivní vlastnosti Aloe přenést do svých produktů, aby byly přístupné i pro vás.

 

Firma nabízí možnost změnit svůj život

Firma Forever nabízí nejen výrobky vysoké kvality, ale i možnost změnit svůj život k lepšímu.

Miliony lidí našli ve společnosti Forever příležitost cítit se lépe, vypadat lépe a pomohli svému zdraví. A to zdaleka není všechno. Pro ty, jejichž produkty společnosti Forever zaujaly, nabízí firma příležitost vybudovat vlastní podnikání, a tím změnit život podle svých představ.

 

Jak se stát součástí společnosti

Pokud chcete vyzkoušet, případně zjistit, jaké produkty nabízí firma Forever Living Products, můžete se podívat na stránku https://shop.foreverliving.com.

Pokud byste chtěli nakupovat se slevou 15%, pak je lepší se zaregistrovat na následující stránce: http://foreverliving.com/. Hned po registraci můžete nakupovat produkty, nejen pro sebe, se slevou 15%, která časem může narůst až na 30% (postupně ještě více). Stačí, když produktů objednáte více… například pro rodinu, známé či kolegy v práci. Jediná podmínka, co se týče nákupů registrovaného zákazníka, je ta, že hodnota zboží musí být nad 60 € (což je, myslím si, kompenzované výraznou slevou). Pak už je na každém, jestli něco objedná jednou za rok, za půl roku nebo za měsíc…

 

Ptáte se, jak si vlastně vydělat peníze se společností Forever Living? Velmi snadno. Pokud se vám jejich produkty líbí, doporučte je i dalším lidem. Pokud se zaregistrují i ​​oni a začnou odebírat produkty, firma Forever se s vámi podělí o své zisky (nabízejí skutečně lákavý systém odměňování za doporučení), které ušetřily na drahé reklamě, tu jim totiž děláte vy.

 

Forever Living je společnost, která funguje na principu multi-level marketingu, ve zkratce MLM. Pokud nevíte, co zkratka MLM znamená, pak si přečtěte článek Co je to síťový marketing a jak funguje.

 

Mé zkušenosti s produkty firmy

Jedním z nejprodávanějších produktů společnosti Forever je Forever Aloe Vera Gel. Sám jsem vyzkoušel několik druhů nápojů z Aloe vera, ať už z lékárny (což mi skoro připadalo, jako kdybych pil vodu) nebo od jiných společností s výživovými doplňky. První, co mě překvapilo, když jsem vypil sklenici Aloe, bylo to, že Forever Aloe Vera Gel je s Aloe a ne jen z Aloe… zkrátka… v nápoji jsou kousky rostliny Aloe vera.

 

Fotka jednoho z nejprodávanějších produktů společnosti Aloe Vera Gel.

 

Produkty společnosti Forever mají široké uplatnění. Forever nabízí:

  • nápoje,
  • esenciální oleje,
  • výživové doplňky,
  • včelí produkty,
  • produkty pro regulaci hmotnosti,
  • produkty pro osobní péči,
  • produkty pro péči o pokožku a další.

 

Pro více informací ohledně produktů a byznysu mě neváhejte oslovit přes níže uvedené kontakty. V případě, že chcete být součástí společnosti i vy, rád vám pomohu.

Kontaktujte mě i v případě jakýchkoli nejasností či otázek, poradím a podrobně vysvětlím, jak vše funguje.

 

Kontaktní osoba:

Web:

E-mail:

Skype:

Tel. číslo:

 

Máte už nějaké zkušenosti s výrobky Forever Living? Pracujete nebo jste pracovali pro tuto společnost? Pokud ano, budu rád za vaše zkušenosti vyjádřené v diskuzi.

 

Pokud se vám tato MLM společnost moc nezamlouvá, resp. vás jejich produkty nebo kompenzační plán odměňování nezajímají, pak zkuste mrknout na tento článek. Najdete tam dalších cca 20 MLM firem, které působí na českém trhu, a které nabízejí možnost vybudovat si podnikání a vydělávat z domu. Výběr je široký. Možná vás namísto Forever Living osloví jiná firma. Třeba taková, která vyrábí kávu, tedy za předpokladu, že jste vášnivý kávičkář.

 

Našli jste v tomto článku zajímavé informace, které považujete za prospěšné? Pak se o ně podělte se svými známými a možná tak někomu pomůžete. Stačí, když článek budete sdílet nebo mu dáte like. Určitě doporučuji připojit se i k mé facebookové skupině, ve které neustále zveřejňuji novinky týkající se práce z domu a podnikání na internetu. Klikněte na líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte  „dostávat všechny příspěvky“.

 

Sdílejte:

Leave a Reply