Zákaznická péče o klienty SmartEmailingu – nabídka práce

Hledáte si místo, na kterém budete mít pracovní svobodu, dostatečně rozmanité aktivity a zaměstnavatel po vás nebude chtít nudné pracovní výkazy a reporty? Pak se můžete ucházet o volnou židli na místě zákaznické podpory pro klienty aplikace SmartEmailing. Jak už z názvu pozice vyplývá, na starost dostanete spokojenost těch, kteří firemní aplikaci využívají. Zákazníci se na vás budou obracet při problémech s nastavením nebo fungováním emailingu, budete jim k ruce na telefonu, přes e-mail nebo sociální sítě.

Místo je určené pro kolegu či kolegyni na plný pracovní úvazek, za měsíc si vyděláte od 20 do 30 tisíc korun.

Náplň práce:

  • pomoc zákazníkům s řešením akutních problémů,
  • předávání informací o aplikaci,
  • aktivní kontaktování stávajících klientů,
  • účast na testování zaváděných rozšíření aplikace,
  • zpracování dokumentů pro kolegy z dalších oddělení,
  • správa profilů na sociálních sítích.

Požadují:

  • výborné komunikační schopnosti,
  • profesionální vystupování,
  • čas na práci ve všedních dnech v době 9 – 16 hodin,
  • jednou za měsíc účast na osobním setkání v Brně.

Výhodou:

  • znalost aplikace SmartEmailing,
  • zkušenost s dalšími aplikacemi jako Mioweb nebo FAPI,
  • schopnost vytvořit video.

Osobnostní předpoklady:

  • prozákaznický přístup,
  • profesionální projev,
  • týmový hráč,
  • pracovitost.

Nabízejí:

  • práci na HPP s možností plného homeoffice,
  • částečnou pracovní svobodu,
  • plat 20 – 30 tisíc korun,
  • zaměstnanecké výhody.

Více informací o nabídce a kontakt na společnost naleznete na stránce https://www.startupjobs.cz/nabidka/22969/nove-srdce-pro-zakaznickou-podporu-aplikace-smartemailing-2020

!!! Tato nabídka již není aktuální !!!

Není tato práce pro vás ta pravá? A neznáte náhodou člověka, který by mohl mít o tuto volnou pozici zájem? Pokud ano, pošlete mu tento inzerát.

Viz také další volné pracovní pozice, na kterých můžete působit ze své kanceláře či domova. Více info zde.

Pokud hledáte práci z domova výhradně v oblasti zákaznické péče, pak se překlikněte zde. Najdete tam další nabídky práce.