Externí náborář pro výzkumnou agenturu – nabídka práce

Jste komunikativní, časově flexibilní a chcete být placeni dle výkonu? Pokud jste odpověděli ano, pak se přihlaste na níže uvedený inzerát! Na vzdělání ani pohlaví nezáleží, důležitý je proaktivní přístup, samostatnost a milé vystupování. Agentura pro výzkum trhu NMS Market Research hledá totiž externí spolupracovníky na pozici náborář/rekrutant. Nemusíte se ničeho bát, agentura vás vše naučí a pečlivě zaškolí. Možnost práce z domova samozřejmostí. Místo pro 20 lidí.

Náplň práce:

  • hledání vhodných účastníků pro skupinové diskuse, rozhovory a podobně.

Požadují:

  • komunikativnost,
  • předchozí zkušenost s náborem velkou výhodou.

Osobnostní předpoklady:

  • časovou flexibilitu,
  • dodržování dohodnutých termínů,
  • spolehlivost,
  • aktivní přístup k práci.

Nabízejí:

  • home office (přivýdělek z domova),
  • možnost plánovat si práci podle svého uvážení,
  • zaškolení,
  • práci v oblasti marketingového průzkumu,
  • odměna 100 – 1000 Kč / úkol.

Nabídka je platná do 14.11.2020

Více informací a kontakt najdete na stránce:

Zaujala vás tato pracovní nabídka, ale nesplňujete nezbytné požadavky? Možná znáte někoho, pro koho by byla tato pracovní příležitost vyhovující. Doporučte mu tento inzerát.

Určitě mrkněte i na další volné nabídky práce, které je možné provádět pohodlně doma.

Další zajímavé nabídky, zaměřené výhradně pro recruitery/náboráře, najdete v této kategorii.

Líbí se vám můj web? Pokud ano, doporučte jej svým přátelům, určitě vám budou vděční. Také se můžete přidat do mé facebookové skupiny, ve které vás budu neustále informovat o nových nabídkách práce z domova a o možnostech vydělávání na internetu. Klikněte na „líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte „dostávat všechny příspěvky“.