Organizátor společných nákupů pro Scuk.cz

Scuk.cz je první online farmářské komunitní tržiště, které spojuje lokální farmáře s koncovými zákazníky.

Jsme Scuk.cz, první online farmářské komunitní tržiště. Spojujeme menší lokální farmáře přímo s koncovými zákazníky, kteří od nich nakupují online v nákupních skupinách a své objednávky si vyzvedávají osobně. Každý nákup se tak může proměnit v komunitní setkání, podobně jako na farmářských trzích. Hledáme do svých řad Organizátory, kteří se postarají o hladký průběh nákupu a vydávání objednávek členům své komunity. Díky tomu zpřístupní lidem potraviny od menších farmářů a podpoří je tak v jejich dalším rozvoji.

 

Kdo je typický Organizátor společných nákupů?

 • Nadšenec do dobrého jídla. Člověk, který chce jíst kvalitní čerstvé potraviny od lokálních farmářů. Měl by sám chtít na Scuk.cz nakupovat.
 • Pán svého času. Má měsíčně přibližně 20 hodin navíc, které chce věnovat smysluplné činnosti.
 • Přátelský člověk. Má kolem sebe komunitu lidí, kteří by rádi pravidelně nakupovali dobroty od menších farmářů, nebo takovou komunitu zvládne a chce vytvořit.

 

Může to být třeba maminka na mateřské dovolené, kavárna, která chce přilákat nové zákazníky, člen komunitního centra nebo firma, která tak svým zaměstnancům dopřeje nový benefit. Organizátorem společných nákupů se může stát každý, stačí jen chtít. 🙂 Práce je totiž tak časově (ne)náročná, jak si sami zvolíte.

 

Co role Organizátora společných nákupů přináší?

 • Levnější nákup. Každý svůj nákup ve své skupině má o 7,5 % levnější.
 • Radost. Ze smysluplné aktivity a také z toho, že podpořil menší lokální farmáře.
 • Dobré vztahy. Pro členy své Skupiny budete člověk, díky kterému mohou nejen nakupovat dobré lokální potraviny, ale také se potkávat, a proto vás budou mít rádi.
 • Nové obzory. Budete mít možnost spojit se přímo s farmáři a popovídat si s nimi, objevíte spoustu nových věcí, které si oblíbíte.
 • Balíček benefitů od nás.Vezmeme vás na prohlídku farmy, pozveme vás na společné ochutnávky nebo pivo s námi, kde se společně poradíme o tom, jak to dělat lépe. Budete součástí našeho týmu i přesto, že s námi nebudete sedět v kanceláři.
 • Přivýdělek. 7,5 % z každé objednávky, což je polovina provize Scuk.cz. Kolik si vyděláte je jen o tom, jak budete šikovní.

 

Jeden dobrý příklad za všechny: Pokud pro svou Skupinu získáte kolem 50 členů, každá společná objednávka by se mohla pohybovat kolem 20 000 Kč, ze kterých získáte 1 500 Kč. Když budete nákup pořádat každý týden, vyděláte si měsíčně kolem 6 000 Kč. Vyděleno počtem hodin, které touto prací strávíte, to dělá 300 Kč na hodinu. Peníze vám vyplatíme oproti faktuře a nebo je můžete použít na své nákupy (1 Kč = 1 kredit).

 

Co role Organizátora společných nákupů obnáší?

 • Vybudování komunity. Je potřeba najít kolem sebe lidi, kteří s vámi budou nakupovat. Rádi vám s rozjezdem vaší skupiny pomůžeme, nejste na to sami.
 • Pořádání nákupů. Organizátor je ten, který z naší databáze farmářů vybere ty, od kterých se bude nakupovat, a nastaví termín a místo výdeje.
 • Vydání objednávek. Farmáři dovezou nebo doručí objednávky přímo Organizátorovi, ten je pak roztřídí podle objednávek členů své skupiny a v daném termínu jim je vydá.
 • Péče o svou komunitu. Čím více budete se členy své skupiny v kontaktu a budete mít přehled, tím úspěšnější vaše skupina bude. Jestli k výdeji uvaříte kávu, na kterou členy své skupiny pozvete, je jen a jen na vás.

 

Zaujali jsme vás? Mrkněte na https://www.scuk.cz/scukari, kde si můžete rovnou i založit svou nákupní skupinu.

 

Nenašli jste v článku to, co jste hledali? Zkuste se podívat také na diskusní fórum. Možná tam najdete pár zajímavých informací na toto téma.

Už jste někdy přišli do kontaktu se zmiňovaným projektem? Potěší mě, když do diskuse napíšete své vlastní zkušenosti.

 

Přidej se k nám do osobní franšízy Bewit.

Pokud můžete, podpořte můj projekt lajknutím či sdílením na sociálních sítích. Je to to nejmenší, co můžete pro mě a pro růst tohoto webu udělat. Rovněž budu rád, pokud se připojíte do mé facebookové komunity, která je zaměřená na online vydělávání a práci z domu. Označte „líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte  „dostávat všechny příspěvky“.

 

Sdílejte:

Leave a Reply