Administrativní pracovnice projektů – nabídka práce

Personální agentura s více než 30 lety zkušeností hledá pro svého klienta šikovnou administrativní pracovnici (nebo pracovníka) s výbornou znalostí angličtiny a zájmem o pozici na částečný úvazek. Pokud máte přehled ve strukturálních fondech a znalosti v oblasti zákona o zadávání veřejných zakázek, určitě se neváhejte přihlásit. Benefity, přátelské prostředí malé firmy a časem i možnost práce z domova vás jistě osloví.

Náplň práce:

  • administrativní, provozní a technická podpora senior konzultantů při vedení dotačních projektů,
  • komunikace s klienty a úřady,
  • sběr podkladů a dat, zpracování rešerší,
  • technická podpora a zpracování průzkumu trhu za účelem zadávání veřejných zakázek,
  • korekce a editace CZ a AJ textů.

Požadují:

  • vysokoškolské vzdělání,
  • znalost anglického jazyka na středně pokročilé úrovni,
  • perfektní znalost českého jazyka,
  • uživatelská znalost programů MS Office,

Výhodou:

  • znalost strukturálních fondů a zákona o zadávání veřejných zakázek,
  • zkušenost se spoluprací s klienty z akademického či výzkumně-vývojového sektoru,
  • technické nebo ekonomické vzdělání.

Nabízejí:

  • práce z domova po zaučení,
  • možnost vzdělávat se,
  • možnost aktivně používat cizí jazyk,
  • plat 140 – 170 Kč/h + pravidelné odměny.

Nabídka je platná do 17.11.2020

Více informací najdete na stránce:

Není pro vás tato nabídka práce zajímavá? Znáte však někoho, koho by oslovila a upoutala? Zprostředkujte mu tento inzerát.

Viz také další volné pracovní pozice, na kterých můžete působit ze své kanceláře či domova. Více informací zde.

Pokud můžete, podpořte můj projekt lajknutím či sdílením na sociálních sítích. Je to to nejmenší, co můžete pro mě a pro růst tohoto webu udělat. Rovněž budu rád, pokud se připojíte do mé facebookové komunity, která je zaměřená na online vydělávání a práci z domu. Označte „líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte  „dostávat všechny příspěvky“.