E-mail specialista se smyslem pro detail – nabídka práce

Nabídka práce.

Digitální agentura RetentionUp se sídlem v Praze, která se specializuje na e-mail marketing, hledá do svého týmu e-mail specialistu se smyslem pro detail. Na této pozici budete úzce spolupracovat s dalšími kolegy při tvorbě a implementaci e-mailových kampaní. Očekávají zkušenost na podobné pozici, znalost angličtiny a e-mail marketingu. Jedná se o zkrácený úvazek, lze pracovat z domova a důležitá je spolehlivost. Pracovat můžete kdykoli, pokud budete stíhat termíny.

Náplň práce:

  • spolupráce s kolegy (projektový manager, grafik, copywriter),
  • používání e-mail nástroje Klaviyo,
  • tvorba A/B testů a optimalizace,
  • reporting, realizace kampaní, analýza výkonnosti,
  • nové nápady, sledování trendů.

Požadují:

  • zkušenost s e-mail marketingem min. 1 rok,
  • znalosti o e-mail marketingu,
  • analytické myšlení,
  • porozumění angličtině,
  • chuť učit se nové věc,
  • spolehlivost.

Nabízejí:

  • 100% homeoffice pozice,
  • zkrácený úvazek,
  • přátelský kolektiv,
  • jedinečné know-how,
  • zajímavé projekty,
  • flexibilní pracovní dobu,
  • plat 20 000 Kč – 32 000 Kč / měsíc.

Více informací o této pozici najdete na stránce:

Nabídka je platná do 18.06.2023 nebo do smazání původního inzerátu.

Není pro vás tato nabídka práce zajímavá? Znáte však někoho, koho by oslovila a upoutala? Zprostředkujte mu tento inzerát.