Redaktor/ka – Douglas Magazín – nabídka práce

Nabídka práce.

Parfumerie Douglas s.r.o. se sídlem v Praze hledá do svého týmu talentovaného redaktora nebo redaktorku Douglas magazínu pro externí spolupráci. Náplní práce je psát atraktivní obsah pro magazín Douglas, který vychází 4x do roka. Očekávají zkušenosti z redaktorské pozice, výborné vyjadřovací schopnosti, výbornou češtinu a zájem o svět kosmetiky a životního stylu. Práce je převážně z domova na zkrácený úvazek.

!!! Bohužel tento inzerát již neplatí. Zaměstnavatel již našel vhodného kandidáta. Rozhodně se podívejte i na další nabídky práce, které lze provádět z pohodlí domova !!!

Další zajímavé nabídky, zaměřené výhradně pro redaktory, najdete v této kategorii.

Náplň práce:

  • psaní článků pro magazín Douglas (každé čtvrtletí),
  • do každého magazínu je potřeba napsat 6 – 7 redakčních článků,
  • psaní advertorialů,
  • spolupráce s kolegy a šéfredaktorem.

Požadují:

  • výborné vyjadřovací schopnosti,
  • perfektní znalost češtiny,
  • orientaci ve světě kosmetiky a lifestyle,
  • zkušenosti s prací redaktora,
  • spolehlivost,
  • cit pro detail,
  • samostatnost.

Nabízejí:

  • homeoffice pozici,
  • zkrácený úvazek,
  • přátelskou atmosféru,
  • flexibilní pracovní dobu.

Nabídka je platná do 18.06.2023 nebo do smazání původního inzerátu.

Co říkáte, nic pro vás? Určitě však znáte někoho, kdo by takovou práci bral všemi deseti. Ukažte mu tento inzerát, možná dotyčné osobě pomůžete.