Marketing a PR koordinátor dobročinné organizace

Nabídka práce.

Nezávislá, samofinancovaná, dobročinná organizace hledá do svého týmu dalšího kolegu/yni na pozici Marketing a PR koordinátor v rámci UNIKÁTNÍHO konceptu podpory a financování společensky odpovědných a charitativních účelů a projektů. Předpokládaný časový rozsah cca 10-15h/týden. Preferujeme dlouhodobou spolupráci a „dobrovolníky“, ale rozhodně nezůstanete zcela bez odměny :-). Peníze ale principiálně nemůžou být vaší prioritou!

!!! Bohužel, tato pozice je už obsazena. Určitě se podívejte na podobné, stále aktuální nabídky !!!

Další zajímavé nabídky, zaměřené výhradně na marketing a PR, najdete v této kategorii.

Náplň práce:

  • koordinace jednotlivých marketingových kroků a PR s kolegy a spolupracujícími subjekty,
  • realizace marketing./komunikačních kroků – správa sociálních sítí, komunikace s influencery, a další,
  • organizace jednání, reporting, příp. i podílení se na marketing/PR komunikační strategii, popř. i na rozvoji jednotlivých projektů.
  • administrativa, kompletace dokumentů a komunikace i např. s právníky a účetní, komunikace s dodavateli a dalšími spolupracujícími subjekty podíl na jednoduché správě webu a e-shopu, a další operativní záležitosti.

Požadujeme:

  • primárně dobrý lidský charakter
  • dobré komunikační schopnosti a psaný projev
  • zaměření na výsledky.

Osobnostní předpoklady:

  • samostatnost,
  • spolehlivost,
  • zodpovědnost,
  • kreativita,
  • loajalita,
  • schopnost promptně reagovat, učit se a zavádět do praxe.

Nabízíme:

  • až 90% home office a flexibilní pracovní dobu po dohodě s nadřízeným (ALE buďte Praha + cca 50km),
  • při dlouhodobé spolupráci velmi, velmi NADstandardní ohodnocení! ( např. i % z e-shopu apod. ) !
  • práci, která má skutečný SMYSL, prestiž a opravdovou HODNOTU!
  • možnost vlastního rozvoje a případné podílení se i na rozvoji celého celosvětově UNIKÁTNÍho konceptu, jehož budete součástí!

Pokud vás tato nabídka zaujala, pošlete své CV na email hr@salura.cz. Prosíme zasílejte CV s aktuální fotografií.

Připadá vám toto pracovní místo lákavé, avšak z časových důvodů ho nemůžete přijmout? Zkuste se zamyslet, zda neznáte někoho, kdo momentálně nemá zaměstnání a možná čeká právě na takovou příležitost. Ukažte mu tento inzerát.