DEDRA nabídka ekologických výrobků a byznys příležitosti

Bytová a čistící drogerie a kosmetika společnosti Vaše Dedra s.r.o.

Vaše DEDRA s.r.o. je česká firma, jejíž výroba je postavena na ekologických základech – všechny produkty jsou vyráběny a distribuovány s cílem nepoškozovat, ale chránit ekologii a životní prostředí, přičemž klade důraz na kvalitu, která musí splňovat ty nejpřísnější evropské normy ve všech směrech. Jde o výrobu zejména bytové čistící drogerie a kosmetiky (která není testována na zvířatech), ale ve svém portfoliu má i nabídku vlastní značky oblečení a obuvi, různých bytových a módních doplňků, hraček a nabízí i vlastní značku elektrospotřebičů.

 

Proč si vybrat DEDRU?

Pyšníme se tím, že člověk je na nejvyšším stupni vývinu mezi živočichy, ale právě my jsme ti, co i nejvíce ničíme a znečišťujeme životní prostředí: vodu, ovzduší i půdu. Zamysleli jste se nad tím někdy?

Jednotlivec sám mnoho nezmůže, ale i tak je třeba začít „od sebe“. Pro mě je prioritou používat doma či v práci, při úklidu, čištění a mytí co nejméně agresivní a škodlivou chemii. Tím nejenže chráním sebe a svou rodinu, ale přispívám tak alespoň malou měrou i proti znečišťování naší planety. Pro tento účel jsem si vybrala právě výrobky z Dedry!

 

Cílem firmy Vaše DEDRA s.r.o. je nabízet unikátní a atraktivní výrobky za přijatelnou cenu – aby byly cenově dostupné a použitelné pro každou domácnost. K zákazníkům se tak dostává vysoce koncentrovaná drogerie, která obsahuje minimum škodlivých látek.

 

Dedra pánve a jiné bytové doplňky.      Kosmetika a drogerie Dedra.       Pánské a dámské oblečení, bačkůrky.

 

Jak jsem začínala já?

Jelikož v Česku funguje MLM systém prodeje v různých společnostech (zde najdete přehled MLM firem působících v ČR), i já jsem už zkoušela „prodávat“ leccos… kosmetiku, vůně, nádobí – stále to byly výrobky, které mě zaujaly natolik, že jsem je začala sama používat a na jejich zakoupení jsem si potřebovala „vydělat“ a neutrácet tak z rodinného rozpočtu.

I do DEDRY jsem se zaregistrovala s tímto cílem – nakupovat pro sebe! Výrobky se mi zalíbily, přesvědčily mě svou kvalitou, designem, jedinečností a nabídkou, která se stále rozšiřovala. Měla jsem najednou domácnost voňavější, hezčí, trávila jsem úklidem méně času a katalogy nabízely stále nějaké atraktivní „vychytávky“, kterými jsem udělala radost i svým blízkým. Najednou mě oslovily mé známé, kamarádky, kolegyně – každé se v katalogu něco zalíbilo a chtěly si to u mě objednat… a já se tak vlastně stala prodejcem a začala vydělávat.

 

Výhody registrace v DEDŘE

Produkty se značkou DEDRA nenajdete v sortimentu žádného obchodního řetězce. Jedná se výhradně o katalogový prodej přes registrované prodejce. A tady se nabízí další z důvodů, proč jsem si vybrala právě Dedru. Svou registrací, která je zcela bezplatná, jsem získala možnost stát se prodejcem a distributorem společnosti. U této informace asi většina z vás zapochybuje a řekne si: „Já se nechci stát podomním prodejcem!“ Věřte mi – nemusíte! Každý má možnost si vybrat. Svou registrací se k ničemu nezavazujete, ani vás nikdo nebude nutit do žádného prodeje. Společnost Vaše DEDRA s.r.o. vás „odmění“ za projevenou důvěru tím, že vám dodá vámi objednané výrobky se slevou, i když si je budete nakupovat pouze pro sebe! Registrovat se však musíte u koordinátora, jehož jméno a číslo vyznačíte při svém prvním nákupu.

 

Dříve, než odešlete svou první objednávku, doporučuji kontaktovat vybraného koordinátora, aby vám vše dostatečně vysvětlil!

 

Celý sortiment výrobků si vybíráte v pohodlí domova – z katalogu. Objednávka bude doručena až k vám domů nebo na jinou adresu, kterou uvedete při objednávce (tzn. žádné tlačenice v nákupních centrech, což ocení hlavně zaměstnané dámy nebo maminky na mateřské).

 

Dedra vyrábí ekologické výrobky s min. škodlivých látek podporující ochranu životního prostředí.

 

Co kromě finančních výhod?

Každý registrovaný prodejce dostává bezplatně jeden výtisk aktuálního tištěného katalogu do své poštovní schránky. Pokud chce více výtisků, má možnost si je zakoupit. Distribuce a tisk katalogů je výlučně věcí společnosti DEDRA. Platnost každého výtisku je 3 měsíce, tzn., že v platnosti jsou stále tři čísla katalogů, přičemž v každém je jiný sortiment.

Jelikož v DEDŘE je registrovaných stále více členů, firma je motivuje nejen finančně, ale pomocí různých akcí a soutěží. Ty jsou vyhlašovány nepravidelně, zato jsou velmi atraktivní. Někdy jde jen o věcné ceny v podobě výrobků a někdy např. i o dovolenou u Egyptského moře… vyplatí se být aktivní!

 

Další možnosti

Stát se registrovaným prodejcem tedy není vůbec náročné, kromě nákupu pro sebe (se slevou) vám každý další prodej zabezpečí i něco do rodinného rozpočtu. Ale pokud se někdo z vašich známých rozhodne také zaregistrovat a nakupovat si pro sebe, máte opět příležitost přivýdělku.

 

Váš známý při registraci uvede vaše jméno a registrační číslo, aby měl nárok na slevy při objednávkách. Vy se tak stanete jeho koordinátorem a společnost Vaše DEDRA s.r.o. vás znovu odmění.

Je zde možnost jednorázové odměny (pokud vámi přivedený nově registrovaný člen splní podmínky), ale i MLM systémové odměny. Tzn., že z každého nákupu registrovaného prodejce z vašeho týmu, vám bude připsána několika % provize na „dedra – účet“. O tuto částku se vám sníží fakturovaná částka na vaší příští objednávce (třeba tak učinit max. do dvou měsíců).

 

Já, jako koordinátorka, jsem vám kdykoliv k dispozici se svými radami a zkušenostmi. Ráda vám předám své zkušenosti s výrobky, poradím, jak nejlépe dosáhnout toho, čeho se dosáhnout dá.

 

Pár slov na závěr

Od roku 1995 si společnost Vaše DEDRA s.r.o. získala tisíce spokojených zákazníků nejen na českém, ale i slovenském trhu a plány do budoucna jsou jasné – prorazit i v jiných zemích.

20 leté místo na trhu je dostatečnou reklamou této již stabilní a zákazníky vyhledávané a žádané značky.

I vy máte výjimečnou příležitost stát se členem týmu této rozrůstající se společnosti.

Pro více informací ohledně produktů a byznysu mě neváhejte oslovit přes níže uvedené kontakty. Ráda vám pomohu, pokud chcete být součástí společnosti i vy.

 

Kontaktní osoba:

web:

E-mail:

skype:

Tel. číslo:

 

Doporučuji přečíst si také diskusní fórum, možná tam najdete další zajímavé informace k tématu.

Pokud už máte se společností Vaše DEDRA s.r.o. nějaké vlastní zkušenosti, podělte se o ně a napište do diskuse. Každého názoru si cením, může to být inspirace nebo motivace pro ostatní čtenáře. 

 

Našli jste v tomto článku zajímavé informace, které považujete za prospěšné? Pak se o ně podělte se svými známými a možná tak někomu pomůžete. Stačí, když článek budete sdílet nebo mu dáte like. Určitě doporučuji připojit se i k mé facebookové skupině, ve které neustále zveřejňuji novinky týkající se práce z domu a podnikání na internetu. Klikněte na líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte  „dostávat všechny příspěvky“.

 

Sdílejte:

Leave a Reply