Péče o firemní zákazníky a marketingové poradenství – nabídka práce

Klientské centrum ostravské firmy nabízí volné místo novému kolegovi nebo kolegyni, kteří vynikají svými komunikačními schopnostmi a v pracovní době od pondělí do pátku se budou starat o své přidělené zákazníky, pracovat na firemním marketingu a rozšiřování obchodních příležitostí. Pracovat můžete z pohodlí domova nebo z firemních kanceláří, typ úvazku si domluvíte podle vlastních možností a preferencí. Za měsíc práce si můžete vydělat až 35 000 Kč.

Náplň práce:

  • komunikace s firemními klienty,
  • rozvoj marketingových a obchodních příležitostí.

Požadují:

  • velmi dobré znalosti českého jazyka,
  • uživatelskou znalost ovládání počítače,
  • profesionální komunikativní schopnosti.

Osobnostní předpoklady:

  • samostatnost,
  • kreativní myšlení,
  • cílevědomost.

Nabízejí:

  • práci z domova a úvazek podle dohody,
  • práci jen ve všedních dnech,
  • pracovní příležitost i pro absolventy nebo juniory,
  • plat 20 – 35 000 Kč.

Více informací o nabídce a kontakt na společnost naleznete na stránce

Zaujala vás tato pracovní nabídka, ale nesplňujete nezbytné požadavky? Možná znáte někoho, pro koho by byla tato pracovní příležitost vyhovující. Doporučte mu tento inzerát.

Rozhodně se podívejte i na další volná místa týkající se práce, kterou je možné provádět z domu.