Copywriter na psaní článků – nabídka práce

Copywriteři, zbystřete pozornost! Společnost SEOlight s.r.o nabízí brigádu, přivýdělek v oblasti copywritingu – psaní textů. Práce je to jednoduchá, spíše administrativní a dá se provádět z vašeho domu/vlastní  kanceláře. I zaškolení je možné provádět online – přes email. Vhodné především pro studenty, kvůli flexibilitě a pro matky na mateřské. Přibližná odměna za práci: 100 – 150 Kč/hodina. Práce je vhodná jen pro opravdové zájemce, nejde o žádné vyhledávání zákazníků, podepisování smluv a podobné věci.

Bohužel tato nabídka již není aktuální. Můžete se ale poohlédnout po dalších, podobných nabídkách na práci z domu.

Náplň práce:

  • psaní článků na různé témata,
  • editovaní (přepisování) hotových článků,
  • korekce gramatiky.

Požadují:

  • bezchybnou češtinu (gramatiku a stylistiku),
  • tvoření originálních textů – žádné kopírování, opisování atd.

Osobnostní předpoklady:

  • časová flexibilita,
  • plnění termínů.

Nabízejí:

  • možnost pracovat z pohodlí domova,
  • možnost zaškolení online, přes email,
  • práci na smlouvu,
  • možnost kariérního růstu,
  • mzdu: 100 – 150 Kč / hodina. Platba jednou za měsíc na bankovní účet.

Zaujala vás tato pracovní nabídka, ale nesplňujete nezbytné požadavky? Možná znáte někoho, pro koho by byla tato práce vyhovující. Doporučte mu tento inzerát.

Líbí se vám můj web? Pokud ano, doporučte jej svým přátelům, určitě vám budou vděční. Také se můžete přidat do mé facebookové skupiny, ve které vás budu neustále informovat o nových nabídkách práce z domova a o možnostech vydělávání na internetu. Klikněte na  „líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte  „dostávat všechny příspěvky“.