Webový editor online verze časopisu – nabídka práce

Staňte se součástí editorského týmu online verze B2B časopisu Svět balení. Časopis vychází v České republice od roku 1999 a zaměřuje se na balicí technologie, obaly a logistiku. Firma hledá zodpovědného a komunikativního editora, který bude mít na starosti správu online portálu svetbaleni.cz, správu profilů na sociálních sítích (komunikace na FB, Twitter, Linkedln), editaci textů a psaní vlastních článků. Práci můžete provádět převážně z domu, ne však úplně.

Náplň práce:

  • správa webu www.svetbaleni.cz,
  • psaní vlastních článků pro web,
  • editace textů jiných autorů,
  • správa profilů na Facebook, LinkedIn, YouTube a Twitter,
  • spolupráce s kolegy z tištěného časopisu.

  • výbornou znalost českého jazyka (stylistika a gramatika) – rodilý mluvčí,
  • zkušenost s psaním článků,
  • komunikativní znalost angličtiny – potřebná na překlady textů do ČJ.

Osobnostní předpoklady:

  • pečlivost,
  • zodpovědnost,
  • komunikativnost,
  • časová flexibilita.

Nabízejí:

  • práci v prestižním odborném časopisu,
  • pohyblivou pracovní dobu,
  • práci převážně z pohodlí domova,
  • možnost seberealizace,
  • firemní benefity – notebook, mobilní telefon,
  • možnost vybrat si druh pracovního poměru – smlouva nebo živnost, plný nebo zkrácený úvazek.

Nabídka je platná do 10.07.2021

Více informací a kontakt najdete na stránce:

Zaujala vás tato pracovní nabídka, ale nesplňujete nezbytné požadavky? Možná znáte někoho, pro koho by byla tato pracovní příležitost vyhovující. Doporučte mu tento inzerát.

Viz také další volné pracovní příležitosti, které se dají provádět na dálku.

Další zajímavé nabídky, zaměřené výhradně pro editory, najdete v této kategorii.

Líbí se vám můj web? Pokud ano, doporučte jej svým přátelům, určitě vám budou vděční. Také se můžete přidat do mé facebookové skupiny, ve které vás budu neustále informovat o nových nabídkách práce z domova a o možnostech vydělávání na internetu. Klikněte na „líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte „dostávat všechny příspěvky“.