Načítání článků do audio podoby – nabídka brigády

Nabízí se jednoduchá brigáda z domova v podobě načítání článků do audio podoby. Vlastníte notebook a nahrávací zařízení (sluchátka, mikrofon)? Máte dobrý mluvený projev a vynikáte výbornou intonací. Už jste v minulosti něco moderovali, případně recitovali? Pokud říkáte ano, potom neváhejte ucházet se o tuto brigádu. Nejedná se o nic složitého, vše vysvětlí. Práce je vhodná také pro OSVČ, studenty a maminky na mateřské dovolené.

Náplň práce:

  • přečíst přidělený článek a následně jej upravit – sestříhat – do finální podoby.

  • notebook a vlastní nahrávací zařízení (sluchátka, dobrý mikrofon),
  • dobrý mluvený projev,
  • zkušenosti s řečnictvím, moderováním nebo recitací,
  • výbornou intonaci

Nabízejí:

  • nenáročnou brigádu z domova,
  • stabilní a dlouhodobý přivýdělek,
  • možnost podílet se na novém projektu,
  • přiměřené finančního ohodnocení,
  • vhodné pro OSVČ, studenty a maminky na mateřské dovolené.

Nabídka je platná do 07.07.2021

Více informací najdete na stránce:

Není pro vás tato nabídka práce zajímavá? Znáte však někoho, koho by oslovila a upoutala? Zprostředkujte mu tento inzerát.

Rozhodně se podívejte i na další volná místa týkající se práce, kterou je možné provádět z domu.

Líbí se vám můj web? Pokud ano, doporučte jej svým přátelům, určitě vám budou vděční. Také se můžete přidat do mé facebookové skupiny, ve které vás budu neustále informovat o nových nabídkách práce z domova a o možnostech vydělávání na internetu. Klikněte na „líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte „dostávat všechny příspěvky“.