Vytváření lektorských videí – nabídka práce

Digitální a technologická laboratoř známá pod svou zkratkou DATEL hledá dva nadšence do technologií, kteří by byli schopní vytvářet podpůrná videa pro učitele. Ideální uchazeč o toto místo by měl mít bezproblémový projev, schopnost předat důležité informace a mít předchozí zkušenost se vzděláváním dospělých. DATEL novému kolegovi nabízí práci na DPP s volnou pracovní dobou převážně z domova, nástup podle dohody a plat od 100 do 200 Kč za hodinu. Spolupráce se může postupně rozšířit i na pozici samotného lektora seminářů a webinářů.

Pohovory se konají on-line, jehož součástí je i praktický úkol. Vhodné i pro absolventy, důchodce, MD, OSVČ, OZP.

Náplň práce:

  • tvorba podpůrných online materiálů pro učitele,
  • další spolupráce jako lektor/ka seminářů/webinářů.

Požadují:

  • zkušenosti se vzděláváním dospělých,
  • chtít na sobě pracovat a rozvíjet se.

Osobnostní předpoklady:

  • dobré vyjadřovací schopnosti,
  • organizační schopnosti,
  • schopnost rychle se učit novým věcem,
  • komunikativnost,

Nabízejí:

  • práce z domova,
  • práce na DPP,
  • flexibilní pracovní dobu,
  • mzda – 100 – 200 Kč/hod.

Nabídka je platná do 27.07.2020

Více informací o nabídce a kontakt na společnost naleznete na stránce

Nic pro vás? A neznáte náhodou člověka, který by mohl mít o tuto volnou pracovní pozici zájem? Pokud ano, pošlete mu tento inzerát.

Viz také další volné pracovní příležitosti, které se dají provádět z domu.

Další zajímavé nabídky, zaměřené výhradně pro učitele, lektory najdete v této kategorii.

Pokud můžete, podpořte můj projekt lajknutím či sdílením na sociálních sítích. Je to to nejmenší, co můžete pro mě a pro růst tohoto webu udělat. Rovněž budu rád, pokud se připojíte do mé facebookové komunity, která je zaměřená na online vydělávání a práci z domu. Označte „líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte  „dostávat všechny příspěvky“.