Osobní franšíza BEWIT – jaké možnosti vám nabízí tato firma?

Něco málo o firmě.

Až 80 % lidí v současnosti není spokojeno se svojí životní situací čili hledají nějakou příležitost. Ale hledají něco, co bude inteligentní, zajímavé, užitečné pro druhé, etické, prostě je to bude bavit. Přesně to, co nabízí osobní franšíza BEWIT. V čem je osobní franšíza odlišná od ostatních systémů? V čem je jiná než multi-level, proč je firma tak úspěšná, roste přibližně o 300 % oproti stejnému období v loňském roce? Jeden z hlavních důvodů, proč tomu tak je, jsou pravidla nastavená právě v osobní franšíze, jež je příležitostí pro všechny.

 

Něco málo o zakladateli společnosti BEWIT

Zakladatelem a majitelem firmy BEWIT je Jiří Černota. Jiří měl zkušenosti se síťovým marketingem, ale tam byl rebelem, protože viděl hodně věcí, které kritizoval. A to vedlo k tomu, aby udělal systém podle svého, vybral jenom to, co se mu líbilo. Ale ten základ, to že někdo se přidá k firmě a něco sdílí, šíří své nadšení dál, buduje si svůj tým zákazníků nebo partnerů a z toho má odměnu, ten základ je zdravý, na tom není nic špatného. Takže ten základní princip je převzatý ze síťového marketingu, ale změnil to, co se mu nelíbilo.

 

Osobní franšíza Bewit je zajímavou příležitostí k podnikání.

 

Na čem si zakládá firma BEWIT?

BEWIT stojí na třech pilířích, jednak jsou to VÝROBKY, pak je to KOMUNITA, a do třetice je to OSOBNÍ FRANŠÍZA, která funguje jako affiliate marketing, i s cashbackem, ale také s těmi dobrými prvky z MLM a binárního systému.

 

1. Kvalitní výrobky

První bod, že tam musí být výrobky, které jsou čisté, přírodní nebo spíš přesněji řečeno organické, nejlépe z divoké přírody, šetrně zpracované, raw, bez syntetických stabilizátorů a barviv. Z tisíce firem podnikajících v této oblasti můžeme spočítat na prstech jedné ruky firmy, které opravdu mají v portfoliu výrobky, které jsou úplně čisté, bez stabilizátorů, šetrně zpracované, nebo mají jen některé výrobky čisté. A osobní franšíza je systém, do kterého se mohou lidé zapojit a budovat si své příjmy, ať už je to přivýdělek nebo druhý příjem. Anebo si vybudovat pravidelný příjem, případně mohou být lidé hodně ambiciózní a budovat si finanční nezávislost.

Možností je opravdu hodně, takže je to nástroj, jak si budovat příjmy, zvyšovat své příjmy či se stát finančně velmi úspěšným. Každý má jiné požadavky, očekávání, představy, takže v tomto směru je osobní franšíza docela univerzální. Ale důležité je, že všechny produkty jsou 100 % čisté.

 

V BEWIT stavíme zdraví na první příčku. Ovšem pomocí Osobní franšízy můžete zvyšovat své příjmy a budovat si svou finanční nezávislost.

 

2. Etičnost projektu

Druhý bod, musí to být etické, a pravdivé, pravda má největší sílu. To znamená, ať to není něco, co by se dalo označit slovem pyramida, což je něco, co bude fungovat chvilku a potom to zkrachuje. Musí to být něco, co je hodnotné, pravdivé, co nabízí reálnou, skutečnou službu, po které je poptávka, kterou lidi potřebují čili to by mělo být možná úplně na prvním místě.

 

Jaké jsou vize a poslání firmy Bewit?

 

Další věcí u většiny firem v oblasti multi-levelu marketingu je takový ten nátlak. Pravděpodobně jste se s tím rovněž setkali, kdy většina těch systémů je takových, že si musíte koupit nějaký balíček za co nejvíc peněz a potom můžete spolupracovat. Proč? Přece, jestliže ten systém a výrobky jsou kvalitní, není nutné někoho nutit do toho, aby musel nejdříve investovat s nějakou nejistotou. Moderní člověk už nechce být do něčeho tlačen, pokud to není svobodné a bez rizika, pak totiž hodně klesá chuť se vůbec o tom dozvědět více nebo se nějak zapojit. Proto dalším principem je, aby byl vstup zdarma. A tak lidé, kteří zatím uvažují, jestli by je to vůbec zajímalo či tomu chtěli věnovat nějaký čas, ať se nejprve seznámí s tím, jaká je firma, jaké jsou výrobky, jaký je celý ten systém, takže do ničeho je nenutit. Nově přicházející lidé si tak nezávazně udělají účet a postupně se podívají, jaké jsou výrobky, prohlédnou si systém, jak to funguje a teprve potom se mohou rozhodovat, jestli vůbec by tomu věnovali více času. Jestli je to něco, co je oslovuje, co je pro ně zajímavé a co by se mohlo stát součástí jejich života. Anebo se někteří dokonce rozhodnou a zjistí, že je jejich posláním věnovat se naplno osobní franšíze BEWIT.

 

Pokud se někdo chce zapojit, a to už je jedno, jestli je zákazník nebo ten, kdo uvažuje o přivýdělku, tak má 100% svobodu a on sám se rozhodne, jak s touto příležitostí nebo s touto nabídkou naloží. Jestli ji odloží nebo se jí bude trochu věnovat teď nebo až později, případně řekne jo, tak dobře, jdu do toho.

 

Čili každý jsme jiný, každý jsme v jiné životní situaci a je důležité, aby byl nulový náklad, nulový nátlak a taky nulové riziko s 30denní garancí vrácení peněz, když si někdo objedná a pak se rozhodne, že to vlastně byl nějaký omyl, může vrátit výrobky a dostane peníze zpátky.

 

3. Možnost fungování online

Třetí bod, vše musí být perfektně funkční online. Samozřejmě lze spolupracovat tím starým způsobem, že se lidé setkají osobně, to funguje perfektně, ale přece jenom dnešní moderní svět je online svět, a to nejen mladí a střední generace, ale i starší lidé již našli cestu k online komunikaci. A dnes jsme v mnoha směrech úplně světová jednička. Jsou lidé, kteří spolupracují, žijí někde úplně odloučeni na ostrově a jsou velmi úspěšní, protože díky propojení s počítačem nebo telefonem jsou ve spojení s celým světem, mohou informovat o novinkách, přeposílat, všechno funguje online. Programátorské oddělení systém neustále vylepšuje, aby fungoval perfektně. Například každý výrobek má svůj jedinečný kód, který můžete dát na své sociální sítě nebo na svoji stránku a napsat nějakou zkušenost. Systém pak rozpozná lidi, kteří se přes váš affiliate kód zaregistrují a bude vědět, komu má připsat odměnu za zprostředkování prodeje. A funguje to, i když nasdílíte jenom video pomocí vašeho kódu, systém pozná, že vy jste sdíleli video, a přitom je to video na YouTube, ale svůj jedinečný kód můžete poslat známým, které to může zaujmout, a to je způsob moderní a rychlý. Když si člověk sám na sobě ověří, že je to něco, co je kvalitní, stačí říct druhým vyzkoušejte to, a to je všechno. Můžete být úspěšní velice rychle, díky síle online fenoménu dneška. Lidé, kteří se v tom orientují, postupují velice rychle, násobí čas a tím i příjmy.

 

4. Možnost působit globálně

Čtvrtý bod je to, že osobní franšíza je jednotná po celém světě, ať jste v Česku, na Slovensku, v Polsku, Maďarsku, Rakousku, Rumunsku, ve Velké Británii či Francii, prostě kdekoliv máte svého známého, můžete mu poslat odkaz, on se zaregistruje a funguje to vlastně všude. Samozřejmě, co se týká dopravy a logistiky, tak je nejlépe zpracovaná Evropa. Ale díky online jedinečnému systému a jazykovým mutacím stránek se BEWIT stává světovým.

 

https://bewit.link/v/HfSmhVe0ZLs?i=pracezdomu – Esenciální firma BEWIT

https://bewit.link/v/pQTIgjwxxPk?i=pracezdomu – Prohlídka výrobního závodu BEWIT

https://bewit.link/v/3hUiY4MV1n0?i=eyvjvkqsp6 – O franchisingu a systému odměňování. Proč právě BEWIT úspěšně nahrazuje již překonané MLM systémy.

 

Co dalšího nabízí firma BEWIT?

Další skvělá věc ve společnosti BEWIT jsou doživotní slevy, protože pokud už dosáhnete na obchodní partnerské ceny A, B, C, po jejich dosažení platí doživotně a nejsou tam žádné další podmínky, abyste je museli nějak pravidelně udržovat. Prostě jednou je získáte a máte je na celý život a je jenom na vás, jakou intenzitu spolupráce zvolíte.

V neposlední řadě je to i motivující program odměn, s maržemi, meziprovizemi, bonusy z vlastních nákupů atd. Více detailů naleznete v odkazu na video v Kanceláři, kde Jiří Černota vysvětluje vše o programu odměn BEWIT. Ve virtuální kanceláři můžete najít i marketingovou podporu, podklady ke stažení, bannery k probíhajícím akcím, vizitky, plakáty, digitální verzi nového katalogu, fotky pro tvorbu a sdílení.

 

Pro ty, co pracují na sebe, například pro terapeuty, maséry a kouče, je v prodeji BEWIT průvodce a katalog. Je to unikátní publikace, kde je na 90 stránkách vysvětlen systém BEWIT od A do Z. Dozvíte se o filozofii, technologiích, produktech, zkušenostech, jsou tam i odkazy na zajímavá videa.

 

Ale stejně ty nejlepší informace dostanete na Dni otevřených dveří, které pro vás pořádáme každý týden v úterý od 16 hodin. Vede je zakladatel a majitel společnosti, který vás provede výrobním závodem v Ostravě, navštívíte esenciální laboratoř, výrobu, sklady, expedici, můžete všechno vyzkoušet a dozvědět se nějaké další zajímavé informace ohledně zdravého životního stylu. Jirka vždycky na základě příchozích návštěvníků probírá nejrůznější témata. Valná většina lidí, kteří dorazí, jsou ze Dne otevřených dveří nadšení a mnohdy cestují i přes celou republiku.

Důležitá publikace, kterou nesmíme opomenout, je praktická příručka Esenciální oleje, kde na 440 stránkách najdete více než 200 receptů a tipů na přírodní aromaterapii. A co je hlavní, že právě tam jsou zmíněné BEWIT směsi a jejich užití v praxi při konkrétních diagnózách. Určitě doporučuji obstarat si tuto publikaci, která má velmi dobrou zpětnou vazbu, a to i od odborníků, kteří se aromaterapií zabývají dlouhé roky. Už se prodalo přes čtyři tisíce kusů.

 

Esenciální oleje firmy.

 

Pokud někdo uvažuje, že by chtěl být úspěšný v nějaké oblasti, začít vydělávat peníze, získat nějaký další zdroj příjmu, tak každý inteligentní člověk přemýšlí o tom, že by to mělo být jednak něco, co ho baví, vyhovuje mu, jde ze srdce, z intuice, ale i po čem je poptávka, co chtějí lidé. Ať to není něco nereálného, ale co přináší příležitost a samozřejmě, co je trendové. Nebudu se zapojovat do něčeho, co je zastaralé, o co už lidé nemají zájem, co již sloužilo v minulosti.

Intuitivní rozhodnutí bylo začít s esenciálními oleji, to je výrobek číslo jedna. Je jich už přes 300, možná nejširší nabídka na světě v této oblasti. Esenciální oleje se staly mega trendem současnosti, to jsou slova doktora Axeho z Essential Oil Institute. A americký aromaterapeut doktor Zielinski, jeden z nejznámějších na světě, říká, že esenciální oleje z hlediska každodenní podpory našeho těla jsou tím nejlepším, co na této planetě existuje.

Unikátní je pak celá řada Prawtein. Je to něco, co nemá obdoby, kakaová superpotravina. Původním záměrem bylo vyrobit nejlepší doplněk výživy na světě. Dnes existuje 61 variant a Prawtein C60 se stal během čtyř dnů bestsellerem měsíce a během 14 dnů nejprodávanějším výrobkem za celý rok.

Produkty společnosti Prawteiny.

V prodeji jsou i CBD oleje a zelený ječmen ze šťávy v bio raw kvalitě a další desítky výrobků. Ale molekula C60, za jejíž objev byla udělena Nobelova cena v roce 1996, je něco výjimečného, co má jen málo firem. Pro rozjezd a nabízení je to luxusní výrobek, kterým můžeme lidem hodně pomoci. Protože když máme něco, co je výjimečné a je jen pár firem na světě, které to vyrábějí, tak je to něco, co je jednodušší z hlediska nabízení. Pro každého, kdo se připojí, je to něco, s čím se dobře pracuje. Když je výrobek kvalitní, lidé si ho budou kupovat třeba 20 let nebo i do konce svého života, když s ním budou spokojeni. Na prémiové výrobky je i proto více odměn v síti pro partnery.  Ale máme i relativně běžné komodity, 70 za studena lisovaných rostlinných olejů nebo semínka, a i když se na nich samozřejmě vydělá minimum. Praxí se však ukázalo, že je to prvek, který je moc fajn, sklady sice praskají ve švech, ale nemusíme vždy získat zákazníka na drahý prémiový produkt, ale třeba na zkušenost se lněným olejem ve špičkové kvalitě a za relativně levnou cenu. Zákazník ho používá, je s ním spokojený a časem si pak koupí i dražší výrobky. A to je taky jeden z prvků, že najednou expandujeme, že prodej roste raketovou rychlostí a zájem je obrovský.

Co je ještě výjimečné, že systém je postaven na akcích, pořád jsou nějaké slevy. Neustále se něco děje, na to už v jiných firmách nejsou zvyklí, tam mají pořád stejné ceny. Samozřejmě je to náročné pro marketing, ale akce mají i v supermarketech, a také to funguje dobře, je to o tom najít rovnováhu. Máme produkty měsíce v 50% slevě, produkty týdne 1+1, kouzelnou středu 2+1, o víkendu akce 3+1, narozeninové 50% slevy, dvě mega akce během roku. A to jsou impulsy, kdy si lidé řeknou, že to vyzkouší a velice dobře to funguje.

 

Navíc dny otevřených dveří každé úterý a každý si může vyzkoušet produkty. A ve středu zase pořádáme setkání pro lidi, které zajímá osobní franšíza, finanční pohled, jak být úspěšný, jak se zapojit, nějaké rady, doporučení, tipy, i toto je zdarma pro všechny, kteří mají zájem.

 

Mýty a tajemství v názorech na multi-levely jsou různé, ale my to děláme jinak, nechceme být ani spojováni s tzv. multi-level marketingem. Což je zastaralý systém s nekvalitními chemickými výrobky, s prvkem určitého nátlaku, že si musíte koupit balíčky, to už nefunguje a firmám padá obrat dolů. Proto je třeba si vybrat to, co je trendové a o co mají lidé zájem. A to je dneska čistota, bio produkty bez stabilizátorů.

Další věcí, kterou ne každý ví, že hodně lidí neuspěje ve své první firmě, když nejsou spokojeni s výsledky a čekají tak na příležitost. Teprve když přijde nabídka, se kterou se ztotožní, která bude ladit s jejich srdcem, výrobky nebo systém, které je více osloví, pak se stanou super úspěšnými. Někdy je dobré začít úplně něco nového.

 

Bewit je vlastně na začátku, což je velká výhoda. A osobní franšíza je megatrendem, který přitahuje lídry, inteligentní lidi, a lídři jsou to, co vlastně přinese nejvíc peněz ve vaší síti.

 

Kdo se může zapojit?

Když se podíváme na životní úroveň lidí v důchodu, pokud se zapojí, mohou si přivydělat pár desítek korun měsíčně nebo být ještě úspěšnější. Mají čas a životní zkušenosti. Připojit se mohou i maminky na mateřské dovolené, ty jsou skupinou, která nejvíc začíná podnikat. Je to spíše proto, že je k tomu donutí systém, protože nemají oporu v systému a finanční podporu, proto hledají další možnosti, jak se zabezpečit a zlepšit svoji životní úroveň.

 

Pár slov na závěr

Stačí se jen rozhodnout, jestli je to něco, co je pro vás hodnotné, co vám dává smysl a s čím byste chtěli strávit více času. Lidé jsou nadšení, že vzniklo něco, kde hledáme harmonii, vyvážený stav mezi pomocí a tím, aby to všechno kvalitně fungovalo. A to je vůbec jedna z nejcennějších věcí, když člověk dělá něco, co ho baví, dává smysl a pomáhá druhým. Navíc, když je to spojeno s něčím užitečným pro zdraví, přece jenom je to takový vyšší level. Pro některé z vás to může být možná i to nejdůležitější rozhodnutí vašeho života.

 

https://bewit.love/sk/budte-uspesni/ – ideální řešení, nejvyšší kvalita, zdraví, smysluplnost, hojnost, svoboda… Když chce někdo začít rovnou vydělávat, což je v dnešní době asi dost aktuální, buď kvůli ztrátě zaměstnání nebo kvůli stále vyšším cenám všeho, tak je nejlepší hned udělat 700 bodů, což je cca 300 €. A k tomu jsou nejlepší sady esenciálních olejů GO nebo VISION, nebo pak bodově nejvyšší jsou: kosmetika C60 UNIQUE DUO, prawteiny C60plus, CARBON ELIXIR, esenciální olej FRANKINCENSE QUATTUOR, a MERKABA ULTIMATE ELIXIR, se kterými můžete udělat 700 bodů i postupně během dvou měsíců. Ale lze toho dosáhnout i zcela bez peněz, buď když má o produkty zájem někdo z rodiny nebo kamarádů, kteří se nechtějí registrovat, ale jen nakoupit, a tím vám pomohou dosáhnout bodů. Nebo se zaregistrují pod vás, dosáhnou bodů dříve než vy, ale vy si pak z provizí nakoupíte pro sebe, neboť bylo by asi divné nabízet produkty, které člověk sám vůbec nezná. Samozřejmě stačí jen něco, ale když zjistíte kvalitu, časem budete zkoušet i další. A tohle je jen začátek, a pak už to jede. Pak i kdybyste si o dalších odměnách nic nepřečetli nebo nezhlédli žádná videa, stejně budete vidět, jak vám v kanceláři z objednávek postupně přibývají marže, meziprovize, bonusy, cashback. Samozřejmě v případě, že to budete šířit dál, ale když je něco tak skvěle vymyšleno, tak se to šíří docela snadno.

https://mybewit.com/r/pracezdomu – zde se můžete přihlásit, stát se členem BEWIT FAMILY, majitelem BEWIT OSOBNÍ FRANŠÍZY, získat přístup ke slevám, affiliate odkazům na produkty i videa, cashback z vlastních nákupů, a ke všem informacím ve vaší Kanceláři. Zkuste vše co nejdříve prohlédnout a pak se ptejte na konkrétní otázky.

Po registraci se vám ozvu e-mailem, pošlu podrobnější informace a zodpovím dotazy na případné nejasnosti, nebo vás naviguji, kde najdete to, co hledáte.

 

Máte nějaké zkušenosti s firmou BEWIT? Pokud ano, co říkáte na tento způsob podnikání? Budu rád, když se zapojíte do diskuse. Každého názoru si vážím, může to být inspirace nebo motivace pro ostatní čtenáře.

 

Našli jste v této recenzi zajímavé informace, které považujete za prospěšné? Pak se o ně podělte se svými známými a možná tak někomu pomůžete. Stačí, když článek budete sdílet nebo mu dáte like. Určitě doporučuji připojit se i k mé facebookové skupině, ve které neustále zveřejňuji novinky týkající se práce z domu a podnikání na internetu. Klikněte na líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte  „dostávat všechny příspěvky“.

 

Sdílejte:

3 Responses to “Osobní franšíza BEWIT – jaké možnosti vám nabízí tato firma?”

 1. Libor napsal:

  V tomto článku som sa našiel 🙂 Ja som sa dostal k BEWIT cez ľanový olej 😉 hľadal som kvalitu a najviac ma upútala ponuka čerstvého za studena lisovaného, to je samozrejme základná požiadavka, ale s možnosťou vybrať si za príplatok 0,50 € super čerstvý, práve vylisovaný, takže kvôli tomu odoslaný o deň neskôr, a to si vždy s radosťou počkám! Potom prišiel na rad horčicový olej, výhodné 5 litrové balenie, s výbornými konzervačnými vlastnosťami pri domácej výrobe pesta z medvedieho cesnaku. A postupne ďalšie produkty, ktoré inde nenájdete – kakaové superpotraviny prawteiny, hlavne C60, ktorého účinky sa slovami ani nedajú opísať. A to by bolo nadlho vymenovať všetko, čo sme už v rodine vyskúšali a všetci nadšení kvalitou! Takže naše mesačné objednávky väčšinou presahujú 700 bodov, preto dostanem ako bonus esenciálny olej z kadidla.
  Potom som sa dozvedel aj o neskutočných výhodách, čo sa týka spolupráce a to som fakt ešte nikde nezažil. Taký štedrý odmeňovací systém je ozaj raritou hlavne v dnešnej dobe, keď v iných firmách už zredukovali akcie a zľavy, že im viac ľudí odchádza ako pribúda. A tu naopak. Aj keď všetko zdražuje, tak napríklad rastlinné oleje, ktoré sa najviac používajú v kuchyni, olivový a slnečnicový, ako aj oleje CBD, zlacneli. Tu sa proste myslí na ľudí. Nie že by som odbiehal od témy franšízy, ale to s tým súvisí, kvalita a cena produktov sú základom, lebo potom sa ľahšie registruje ďalších ľudí, či už len na produkty alebo na spoluprácu, lebo tu naozaj nemáte čo stratiť ani nič neriskujete.

 2. Ivana napsal:

  Mně se líbí hlavně to, že nakupuji jen když něco potřebuji, nikdo mě nenutí, abych nakupovala pravidelně každý měsíc. A přitom marže a cashback se vyplácejí i tak. Mám svou práci, tak nemám čas se tomu věnovat, a co mám lidi pod sebou, tak také využívají většinou jen narozeninové 50% slevy, nebo black friday, které bylo naposledy prodlouženo až na 5 dní! A nikdo nás nehoní, abychom nakupovali nebo registrovali. Ale úžasnou kvalitu a účinnost produktů můžu potvrdit, nemusím se obávat, že by byl někdo nespokojený. Právě naopak, a nyní se už těšíme na eko drogerii a spoustu dalších novinek 😉

 3. Romana napsal:

  Je to najlepšia forma spolupráce akú poznám. Ja fungujem offline aj online, oboje má svoje čaro 🙂 Je skvelé využiť možnosti aj na diaľku, oslovím veľa ľudí naraz, mám už aj zahraničných členov. Ale naživo, pri Access Bars dotykovej terapii, ľudia sa sami pýtajú na produkty, ktoré mám na poličkách, a veru neodídu bez nich :-))) vyskúšajú a nabudúce sa už aj zaregistrujú, lebo sú nadšení kvalitou a účinkami!
  A naozaj najlepšie je ísť na deň otvorených dverí, nech ste akokoľvek ďaleko. Nás išlo z Bratislavy vyše 20, dohodli sme si špeciálny termín v piatok, a stálo to za to! Dá sa pozrieť aj video, kde sa môžete virtuálne prejsť výrobným závodom, ale naživo je to stokrát lepšie, a hneď sa aj môžete spýtať na všetko, čo vás napadne, či už majiteľa, alebo vo výrobe, alebo v expedícii. Tam je každý milý, priateľský, veselý 🙂 Jirka priťahuje takých ľudí ako je on 😉
  Vrelo odporúčam každému. Mne sa teraz od nového roku veľmi veľa ľudí začína zaujímať o spoluprácu, z tých čo si na začiatku chceli kupovať len pre seba, ale keď zistili kvalitu, tak chcú posúvať ďalej, a ešte keď si aj finančne prilepšia, to sa v tejto dobe veru zíde 😉

Leave a Reply