Online lektor španělštiny – nabídka práce

Jazyková škola Perfect World se sídlem v Plzni, která si zakládá na kvalitě výuky a na přátelském přístupu ke studentům, rozšiřuje svůj tým lektorů cizích jazyků a nyní hledá online lektora španělštiny. Nutná je znalost španělského jazyka minimálně na úrovni B2, chuť učit a přátelský přístup k lidem. Možnost práce z domova, přibližně 10 hodin/týdně. Pokud nemáš zkušenosti, rádi tě zaškolí a ukáží vlastní know-how.

Náplň práce:

  • učit španělštinu online.

Požadují:

  • přátelský přístup,
  • chuť pomáhat lidem naučit se cizí jazyk,
  • Cca 10 hodin/týdně,
  • zájem o dlouhodobou spolupráci,
  • španělský jazyk min. B2.

Nabízejí:

  • možnost práce z domova,
  • funkční know-how,
  • zaškolení,
  • zázemí stabilní a inovativní společnosti,
  • profesní růst a zajímavé příležitosti,
  • práci online,
  • odměnu 160 – 220 Kč/hod.

Více informací o této pozici najdete na stránce:

Nabídka je platná do 20.02.2023 nebo do smazání původního inzerátu.

Není pro vás tato nabídka práce zajímavá? Znáte však někoho, koho by oslovila a upoutala? Zprostředkujte mu tento inzerát.

Viz také další volné pracovní pozice, na kterých můžete působit ze své kanceláře či domova.