Virtuální asistentka na verifikaci osobních údajů – 3 volná místa

Nabídka práce.

Firma pomáhající podnikatelům a menším firmám s dílčími činnostmi jako je administrativa, back office, marketing a účetnictví obsazuje 3 volná pracovní místa pro samostatné a spolehlivé virtuální asistentky. Na starosti budou mít ověřování pravosti údajů a různé administrativní práce. Očekávají bezproblémovou komunikaci a znalost MS Office programů. Odměna je úkolová, za každý úkol dostanete 120 – 250 Kč. Nabídka je vhodná i pro absolventy a OSVČ.

Náplň práce:

  • ověřování pravosti osobních údajů,
  • administrativní práce.

Požadují:

  • minimálně středoškolské vzdělání s maturitou,
  • bezproblémovou komunikaci,
  • znalost práce na PC, resp. uživatelská znalost MS Office – Excel, Word,
  • časovou flexibilitu.

Osobnostní předpoklady:

  • samostatnost,
  • spolehlivost.

Nabízejí:

  • možnost práce z domova,
  • flexibilní pracovní dobu,
  • stabilní přívýdělek na DPP nebo živnost,
  • práci ohodnocenou na základě zadaného úkolu – 120 – 250 Kč/úkol,
  • nástup možný ihned.

Kontakt a více informací najdete na stránce:

Nabídka je platná do 08.05.2023 nebo do smazání původního inzerátu.

Zaujala vás tato pracovní nabídka, ale nesplňujete nezbytné požadavky? Možná znáte někoho, pro koho by byla tato pracovní příležitost vyhovující. Doporučte mu tento inzerát.

Viz také další volné pracovní pozice, na kterých můžete působit ze své kanceláře či domova.

Další zajímavé nabídky, zaměřené výhradně pro asistentky, najdete v této kategorii.

2 Responses to “Virtuální asistentka na verifikaci osobních údajů – 3 volná místa”

  1. Michala Jarešová napsal:

    Dobrý den,

    zaujala mě Vaše nabídka. Poprosím o více informací.

    Děkuji Jarešová

  2. Petra Dokládalová napsal:

    Dobrý den, zaujala mě inzerovaná nabídka. Prosím o bližší informace, děkuji, P. Dokládalová