Recenze na dotazníkovou společnost Voissy

Vyplňování dotazníků s českým národním panelem.

Vyplňování dotazníků je oblíbeným přivýdělkem pro tisíce lidí. Jde o naprosto jednoduchou práci z domova, protože dotazníkové společnosti zajímají jen vaše názory. Stačí si udělat během dne chvíli času, vyplnění je ve většině případů možné i z mobilního telefonu a nemusíte tedy přímo sedat k PC. Pokud už několik takových portálů znáte, jistě pro vás nebude překvapením, že je na našem trhu velmi široká nabídka. Jedním z webů, které se věnují online průzkumům veřejného mínění, je také voissy.com.

 

Pojďme se na tento způsob online brigády podívat trochu podrobněji. Dozvíte se pár základních informací, které se mohou hodit.

 

Voissy panel má za sebou dlouhou historii

Provozovatelem Voissy je SAS Andromeda Smart Softwares se sídlem ve francouzském městě Marseille. Voissy funguje ve více než čtyřiceti zemích světa, dostupné je v patnácti světových jazycích včetně češtiny.

Přihlásit se může každý plnoletý zájemce s tím, že mezi 15. a 18. rokem potřebujete souhlas rodiče či zákonného zástupce. Voissy je tedy pro mladší patnácti let nedostupné.

 

Česká verze je samozřejmě dostupná

Pokud neumíte cizí jazyky, nevadí. Voissy je k dispozici i v české verzi, nabízí se ale i několik desítek dalších světových jazyků, nikdo tedy není omezen jen na angličtinu nebo francouzštinu, která je rodnou řečí autorů tohoto portálu.

Pokud se chcete vyjádřit k různým otázkám a podpořit výzkum veřejného mínění, jinak řečeno, přivydělat si a pokusit se zlepšit i svět kolem sebe, máte k tomu nyní velmi zajímavou příležitost.

 

Utvářejte svůj svět - homepage.

 

Jak na registraci na Voissy?

Samotná registrace je naprosto bezplatná a probíhá jednoduše online, vyřídit ji proto můžete kdykoliv ve svém volném čase.  Za registraci dostane každý nováček bonus v podobě 300 bodů, který pak může proměnit ve finanční odměnu.

A co bude nutné uvést během registrace? Jsou to jen základní osobní data, která slouží k identifikaci registrované osoby. Důležitý je také kontaktní e-mail, na nějž mohou být zasílány informace o nových dotaznících, jimž se můžete v příštích volných chvílích věnovat.

 

Datum narození, křestní jméno a příjmení, ale také poštovní směrovací číslo, to jsou údaje, se kterými se setkáte v registračním formuláři. Pak už si zvolíte jen heslo, s nímž se budete přihlašovat.

 

Jak funguje agentura Voissy.com.

 

Jak jsem již zmínil, na úvod dostanete 300 bodů a čeká na vás i dotazník, který odhalí základní věci (např. studované školy, počet dětí v domácnosti, domácí zvířata, cestování apod.). Úvodní dotazník je krátký a nebude vyžadovat žádné podrobnosti, hotový jej můžete mít už za několik málo minut – a mít tak na svém kontě základ v podobě 1 000 bodů. A k čemu tyto body slouží? Je to velmi jednoduché, směníte je totiž za hotovost a dostanete odměnu za vykonanou práci.

 

Ve svém profilu po přihlášení uvidíte, jaké dotazníky jsou aktuálně dostupné. Voissy si vyžádá jen naprosté minimum vašich osobních dat a nebude se ptát na příliš osobní otázky.

 

Vyplacení odměn funguje velmi jednoduše

Ačkoliv budete mít do začátku 1 000 bodů, výplatní minimum je na pěti eurech. K tomu, abyste ale dostali podobnou odměnu, musíte nasbírat celkem 4 300 bodů, což nemusí být pro nováčky příliš snadná práce.

Úvodní obrazovka vám nabídne i vyplacení dalších částek, jde o 9 nebo 12 euro s tím, že musíte nejprve nastřádat 7 600 nebo 11 300 bodů. Může tedy trvat poměrně dlouho, než nasbíráte body nutné pro první výplatu.

 

Kdykoliv si zobrazíte nastřádané body

V sekci Body na vás v profilu čeká aktuální hodnocení, dozvíte se, kolik bodů jste v danou chvíli nasbírali. Pomocí jediného kliknutí můžete kontaktovat podporu a napsat jí zprávu, pak už stačí jen počkat na odpověď. Asistenční tým je připraven a odpoví rychle, reakci můžete dostat i do svého e-mailu.

Voissy vám nabídne jednoduchý úvodní panel, z něhož zjistíte za pár vteřin všechno podstatné, pokud jde o aktivitu na vašem účtu. A jakým způsobem se pak naspořená odměna vyplácí? K dispozici je PayPal, tedy elektronická peněženka, která funguje celosvětově a má za sebou už dvě dekády výborné reputace. Platba tedy může být velmi rychlá, stačí ji jenom nastavit ve velmi přehledném osobním profilu.

 

Voissy má rovněž mobilní aplikaci

Padesát tisíc stažení a téměř pětistovka recenzí, Voissy dostalo na Google Play průměrnou známku 3,7 z 5 možných.

 

Pár slov na závěr

Jde o jednu z mnoha alternativ na trhu, dotazníky jsou hodně rozšířeným přivýdělkem ve všech věkových skupinách. Zůstává pravdou, že na začátku bude potřeba spoustu trpělivosti, Voissy rozhodně neumožní výplatu hned první den, protože střádání bodů alespoň zpočátku neběží příliš rychlým tempem.

Výplatní minimum je 5 eur (cca 100 Kč), což je v porovnání s jinými portály zaměřujícími se na průzkum veřejného mínění poměrně malá suma.

Registrace je velmi krátká, jednoduchá, a především zcela bezplatná, to ale bývá naprostým standardem i u mnoha dalších průzkumných agentur. Více info o Voissy zde.

 

Pokud si chcete vydělat vyplňováním dotazníků a anket ještě více, doporučuji přečíst si tento článek – Najdete tam další firmy, které se věnují internetovému průzkumu trhu.

Registrace do více společností = více dotazníků na vyplňování = vyšší výdělek.

 

Pokud jste v této recenzi nenašli to, co jste hledali, zkuste si přečíst také diskusní fórum, tam možná najdete nějaké zajímavé informace k tématu.

Už jste se někdy setkali se zmiňovanou společností? Pokud ano, budu rád, když se zapojíte do diskuse a napíšete své vlastní zkušenosti.

 

Líbí se vám můj web? Pokud ano, doporučte jej svým přátelům, určitě vám budou vděční. Také se můžete přidat do mé facebookové skupiny, ve které vás budu neustále informovat o nových nabídkách práce z domova a o možnostech vydělávání na internetu. Klikněte na „líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte „dostávat všechny příspěvky“.

 

Sdílejte:

3 Responses to “Recenze na dotazníkovou společnost Voissy”

  1. Jindra Sidlo napsal:

    Napsal jsem jim do kontaktujte nás a ani se neozvali.

  2. Jindra Sidlo napsal:

    Voissy je totální scam. Zadal jsem výběr 25.7. a dodneška mi prachy neposlali.

Leave a Reply