Video editor pro Vitapack – nabídka práce

Nabídka práce.

Český start-up Vitapack® zabývající se výzkumem a výrobou personalizovaných doplňků stravy, hledá do svého týmu nového kolegu či kolegyni na pozici video editora. Předpokladem pro tuto práci jsou zkušenosti s postprodukcí videí pro sociální sítě a reklamní videa, práce s animací, spolehlivost a pečlivost, znalost grafických programů. Typ spolupráce je na živnostenský list, přibližně 80 hodin měsíčně, práce je vykonávána z domova.

!!! Bohužel, tato pozice je už obsazena. Určitě se podívejte na podobné, stále aktuální nabídky !!!

Náplň práce:

  • střih videí i podíl na jejich vytváření,
  • spolupráce v rámci produkčního týmu,
  • animace ve videích,
  • titulky, hudba k videím.

Požadují:

  • zkušenosti s tvorbou videí pro sociální sítě,
  • tvorba reklamních videí,
  • umět pracovat s Adobe After Effects,
  • znalosti animace,
  • samostatnost,
  • spolehlivost.

Výhodou:

  • zkušenosti s Premiere Pro a Final Cut Pro,
  • speciální efekty v postprodukci,
  • zkušenost se psaním kreativních scénářů a plánování videí,
  • používat různé formáty videa pro různé sociální sítě.

Nabízejí:

  • 100% homeoffice,
  • práci v dynamickém start-upu,
  • možnost neustále se rozvíjet,
  • externí formu spolupráce na ŽL,
  • okamžitý nástup,
  • možnost podílet se na expanzi do zahraničí,
  • přátelské prostředí ve firmě,
  • plat 16 000 Kč – 36 000 Kč / měsíc.

Nabídka je platná do 08.05.2023 nebo do smazání původního inzerátu.

Připadá vám tato pracovní nabídka zajímavá, ale aktuálně neplánujete změnit práci? A co vaši příbuzní či kamarádi? Zkuste se zamyslet, jestli neznáte někoho, kdo je bez práce a možná čeká na takovou příležitost. Ukažte mu tento inzerát.

Pokud můžete, podpořte můj projekt lajknutím či sdílením na sociálních sítích. Je to to nejmenší, co můžete pro mě a pro růst tohoto webu udělat. Rovněž budu rád, pokud se připojíte do mé facebookové komunity, která je zaměřená na online vydělávání a práci z domu. Označte „líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte  „dostávat všechny příspěvky“.