Aktualizace databáze – nabídka práce

Nabídka práce.

Firma s letitými zkušenostmi v oblasti parkování se sídlem v Praze, jež vytváří rezervační systémy pro parkovací domy a parkoviště, hledá do svého týmu nového kolegu či kolegyni na administrativní práce týkající se aktualizace interní databáze. Po zaučení je možné práci vykonávat z domova. Očekávají spolehlivost, samostatnost a dobrou znalost práce na PC a umět vyhledávat na internetu. Nabídka je vhodná také pro absolventi, OSVČ nebo maminky na MD.

Náplň práce:

  • aktualizace interní databáze,
  • vyhledávání informací,
  • kontrola dat.

Požadují:

  • dobrou znalost práce na PC,
  • orientovat se na internetu,
  • samostatnost,
  • smysl pro detail,
  • dodržování termínů.

Nabízejí:

  • zaškolení v Praze,
  • práci z domova,
  • odměnu 200 Kč /hod.,
  • firemn9 benefity – notebook a mobil k dispozici,
  • flexibilní pracovní dobu,
  • práci na DPP, DPČ či IČO.

Kontakt a více informací o této pozici najdete na stránce:

Nabídka je platná do 05.05.2023 nebo do smazání původního inzerátu.

Zaujal vás tento inzerát, ale nejste spokojeni ať už s platem nebo nabízenými benefity? A máte nějakého známého, který hledá novou práci, případně je nespokojen s tou současnou? Pošlete mu tento inzerát, možná ho zaujme.

Viz také další volné pracovní příležitosti, které se dají provádět z pohodlí domova.

Další zajímavé nabídky, zaměřené výhradně pro administrativu, najdete v této kategorii.

Líbí se vám můj web? Pokud ano, doporučte jej svým přátelům, určitě vám budou vděční. Také se můžete přidat do mé facebookové skupiny, ve které vás budu neustále informovat o nových nabídkách práce z domova a o možnostech vydělávání na internetu. Klikněte na „líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte „dostávat všechny příspěvky“.