Tvůrce obsahu na sociální sítě e-shopu – nabídka práce

Jste-li švadlenka zajímající se o marketing na sociálních sítích, jste dokonalá kandidátka. Jste-li jen jedno z toho, můžete se k dokonalosti dopracovat. Takovou příležitost vám nyní nabízí Mamtex, e-shop s metrovým textilem, galanterií a šicími stroji. Na vzdělání ani společenském postavení nezáleží, důležitá je kreativita a nadšení. Úvazek je zkrácený na 10-25 hodin týdně. Firma nabízí možnost využít prostory v mladém kolektivu nedaleko centra Brna nebo pracovat z domova.

Náplň práce:

  • komunikace s fanoušky na Facebooku a Instagramu,
  • tvorba příspěvků pro švadleny,
  • správa blogu – tvorba a ladění článků,pokud budete chtít, můžete se podílet i na správě dalších marketingových kanálů – mailing, PPC, SEO.

Požadují:

  • kladný vztah k sociálním sítím,
  • talent tvořit obsah, který švadlenky zaujme,
  • výborná znalost českého jazyka,
  • základní přehled v online marketingu – vědět co je to SEO, PPC a podobně.

Výhodou:

  • zkušenost se správou sociálních sítí – tvorba příspěvků, komunikace s fanoušky,
  • tvorba jednoduché grafiky,
  • pokud jste z Brna a okolí – bude nutné se alespoň 1x týdně setkat v kancelářích firmy,
  • pokud umíte šít, máte velkou výhodu.

Osobnostní předpoklady:

  • nadšení z práce, aktivní přístup k práci,
  • zajímavé nápady – kreativita,
  • ochota učit se nové věci.

  • práci v mladém kolektivu nedaleko centra Brna nebo z domova,
  • možnost získat zkušenosti a vzdělávat se v oblasti marketingu,
  • firemní slevy,
  • zajímavé finanční ohodnocení.

Nabídka je platná do 11.07.2020

Více informací a kontakt na společnost najdete na:

Není pro vás tato nabídka práce zajímavá? Znáte však někoho, koho by oslovila a upoutala? Zprostředkujte mu tento inzerát.

Viz také další volné pracovní pozice, na kterých můžete působit ze své kanceláře či domova.

Další zajímavé nabídky, zaměřené výhradně na online marketing, najdete v této kategorii.

Líbí se vám můj web? Pokud ano, doporučte jej svým přátelům, určitě vám budou vděční. Také se můžete přidat do mé facebookové skupiny, ve které vás budu neustále informovat o nových nabídkách práce z domova a o možnostech vydělávání na internetu. Klikněte na „líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte „dostávat všechny příspěvky“.