Telefonní operátor/ka – domlouvání schůzek

Úspěšná česká firma Leadspicker se sídlem v Praze 2, hledá do svého týmu komunikativního a nadšeného člověka, který bude pravou rukou obchodního týmu. Zkušenosti s voláním, výborné komunikační schopnosti, pozitivní přístup a čeština + angličtina jsou žádoucí. Nejedná se o aktivní prodej, ale o domlouvání schůzek u firemních zákazníků a zjišťování zpětné vazby na produkty. Po zaučení je možnost pracovat částečně z domova.

Náplň práce:

  • kontaktování firemních klientů v ČR a zahraničí,
  • domlouvání schůzek pro obchodníky,
  • ověřování, zda klienti dostali prezentaci,
  • získávat zpětnou vazbu na produkty firmy.

Požadují:

  • výborné komunikační schopnosti,
  • zkušenosti s voláním,
  • uživatelská znalost MS Office,
  • pozitivní přístup,
  • znalost češtiny/slovenštiny + angličtiny.

Nabízejí:

  • kancelář v Praze,
  • po zapracování možnost homeoffice,
  • fixní mzda + bonus za výkon,
  • plný úvazek,
  • přátelský kolektiv.

Více informací o této pozici najdete na stránce:

Není pro vás tato nabídka práce zajímavá? Znáte však někoho, koho by oslovila a upoutala? Zprostředkujte mu tento inzerát.

Určitě mrkněte i na další volné nabídky práce, které je možné provádět pohodlně doma.